×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спецакция в жк.”Славейков”! Сгащиха двама крими герои с екстази, пико и трева


21 Февруари 2020, Петък, 08:07 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Имотът в блок 34 бил превърнат в наркокухня, ченгетата се натъкнали на цветна палитра от дрога

Закопчаха двама криминално проявени мъже при специализирана полицейска акция в бургаския жк. „Славейков”, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. Крими героите са спипани със солидна палитра от наркотици.

При претърсване на апартамент, намиращ се в блок 34 на комплекса, са намерени кутийка със зелена маса на прах - екстази и марихуана, с общо тегло около 35 грама, друга кутийка с бяло кристалобразно вещество – метамфетамин, с общо тегло около 25 грама, две електронни теглилки и други лекарствени субстанции, ползвани като прекурсори.

Двамата осъждани мъже – на 36 и 42 години – са задържани за срок до 24 часа от служителите на Пето Районно управление.

По случая е образувано бързо полицейско производство


В категории: Крими


10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Какво се случва в Габрово след бедствието Какво се случва в Габрово след бедствието 26/05/2026, Вторник 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Страшен обрат с времето Страшен обрат с времето 26/05/2026, Вторник 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Полицията издирва две деца от Варна Полицията издирва две деца от Варна 26/05/2026, Вторник 18:19 2
10
Коментара по темата
10.
Славка Севрикова
25.02.2020 18:27:59
0
3
Това са Гичо Окото и Бахура обаче не съм обеден, че са имали наркотици в тях те не употребяват такива работи пикото само го миришат аз съм ги виждал.
9.
Тано Кариди
22.02.2020 02:34:28
0
2
68% от българските семейства живеят с доход на човек под необходимия за издръжка на живота. Това показват данните на Института за социални и синдикални изследвания към КНСБ за последното тримесечие на 2019 г. Sopravvivenza del più adatto ...
8.
Стоил
21.02.2020 17:41:55
2
6
Тва 100% единия е Гичо
7.
До 4
21.02.2020 15:22:39
0
4
Много съдържателен и смислен анализ. Аз бих добавил, че желая тези хора, за които ме е срам да нарека бургазлии, да си заплатят престоя в затворите,заплатите на полицайте и т.н. Защо трябва сега две-три години тези пишман тарикати да се хранят и отопляват на наш гръб, а в същото време има пенсионери, които мръзнат и гладуват?
Толкова ли са ни важни тези престъпници, че трябва сега да ги отглеждамв, за да може след време да излезе и пак да безчинстват?
6.
Хаххаха
21.02.2020 12:56:17
0
3
Vtoro spat, da doidat ot peto da I'm gi fashtat
5.
Аз ти той
21.02.2020 12:02:10
1
1
В Славейков и не е героя П.Ж. как така сега няма да може да спи
4.
Време беше
21.02.2020 10:41:21
0
11
Мдаа на по 40 години не им е дошъл акъла в главата - зер пари по честен начин трудно се изкарват - трябва да се ходи на работа и т.н.
Ми сега като ходят по затворите и арестите три четири месеца със мазните цигани по добре ще им е нали..
И тези хора имат родитеи семайства евентуално и деца...
Идиоти - който е покрай тях да бяга с двеста че по зле ще става...
3.
Станко
21.02.2020 10:35:48
6
9
Изгрев ши са ибееем ли. Няма само ши си лапапаааа мииии юююууууу
2.
Бургас
21.02.2020 09:07:14
1
20
Това са си долни отрепки, какви крими герои!? Кой нормален, интелигентен и разумен човек ща се хване с наркотици и др. подобни?
1.
неадекватна реакция
21.02.2020 08:27:37
0
28
Защо ги наричате герои, пък макар и крими?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца Автомобил излетя от пътя на натоварен булевард и потроши търговски обект 50 години хеви метъл: Iron Maiden напълни националния стадион в София 50 години хеви метъл: Iron Maiden напълни националния стадион в София Море от фенове за юбилейното турне Run For Your Lives, Илияна Йотова посрещна титаните на тежкия звук Черноморец ще представя Бургас във финалната четворка на държавното първенство по водна топка (ВИДЕО/СНИМКИ) Черноморец ще представя Бургас във финалната четворка на държавното първенство по водна топка (ВИДЕО/СНИМКИ) Отборът записа впечатляващ сезон и заслужено си осигури място сред най-добрите в България Улично правосъдие с брадви и мотики: Масов бой превърна Берковица в бойно поле Улично правосъдие с брадви и мотики: Масов бой превърна Берковица в бойно поле Сблъсък между две фамилии в квартал Раковица вдигна под тревога жандармерията, докато полицията се опитва да овладее кървавата ескалация Смърт чрез Telegram: Как халюциногенен коктейл погуби тийнейджъри в Благоевград Смърт чрез Telegram: Как халюциногенен коктейл погуби тийнейджъри в Благоевград Един месец планиране в мрежата, няколко часа кошмар и пет етажа между забавата и ужаса - разследващите разплитат зловещата изповед на един студент без спомени Проф. Веселин Целков стана редактор в American Journal of Computer Science and Technology Проф. Веселин Целков стана редактор в American Journal of Computer Science and Technology Авторитетното научно издание обединяв водещи изследователи и експерти в областта на компютърните науки и високите технологии Ударни реформи до 5 юни, за да получим 2,8 млрд. евро от ЕС Ударни реформи до 5 юни, за да получим 2,8 млрд. евро от ЕС Това не е утопия, всички министерства работят, уверява вицепремиерът по еврофондовете Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов След последното му залавяне обвиняемият вече изтърпява ефективно наказание в затвора, докато срещу него се водят редица други разследвания за тежки криминални прояви Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон Организаторите стартираха онлайн кастинги, в които феновете ще определят финалистките, а сред претендентките изпъкват популярна балерина и майка на две деца КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната МВР отчете сериозни резултати от мащабна спецоперация с над хиляда задържани и хиляди проверени търговски обекти и превозни средства
България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика Според официалния мотив, представен на журналиста,  "една или няколко държави членки на Шенгенското пространство смятат лицето за заплаха за държавната политика или вътрешната сигурност" Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Бургас отново се подготвя за едно от най-емблематичните си летни събития – традиционното посрещане на изгрева с музика, свободен дух и рок енергия край морето Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Сред жертвите има деца Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Завръщането на световната етно дива след толкова дълго прекъсване предизвика истинска еуфория сред ценителите на качествената уърлд музика в региона Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Тялото на мъжа е намерено на приблизително четири километра от мястото, на което за последно е бил забелязан Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Седем души са загинали заради горещата вълна във Франция Осем държави не искат туристи това лято Осем държави не искат туристи това лято Някои туристически държави са толкова уморени от наплива на летовници, че започват открито да го заявяват Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Церемонията по награждаването се състоя в началото на месец май в историческия Auditorium Fondazione San Fedele в сърцето на Милано – емблематично място, символ на италианската културна памет Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Отсъствието на първата дама и нейния син Барън засили коментарите за сериозна емоционална дистанция в известната американска фамилия Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Над 3,4 милиона чуждестранни гости са посетили страната през първите три месеца, като туристическият трафик от Еврозоната бележи сериозно увеличение
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Ти вярваш ли в любовта от пръв поглед?
- Не.
- Защо?
- Защото с един поглед не може да се прецени колко пари има мъжа.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, аз днес направих нещо добро!
- Така ли? Какво?
- Двама тичаха за влака, аз пуснах кучето след тях и те успяха да го хванат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учителка на плажа: "Влизането в морето става само след свирка на спасителя."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори