Спецакция в жк.”Славейков”! Сгащиха двама крими герои с екстази, пико и трева
Имотът в блок 34 бил превърнат в наркокухня, ченгетата се натъкнали на цветна палитра от дрога
Закопчаха двама криминално проявени мъже при специализирана полицейска акция в бургаския жк. „Славейков”, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. Крими героите са спипани със солидна палитра от наркотици.
При претърсване на апартамент, намиращ се в блок 34 на комплекса, са намерени кутийка със зелена маса на прах - екстази и марихуана, с общо тегло около 35 грама, друга кутийка с бяло кристалобразно вещество – метамфетамин, с общо тегло около 25 грама, две електронни теглилки и други лекарствени субстанции, ползвани като прекурсори.
Двамата осъждани мъже – на 36 и 42 години – са задържани за срок до 24 часа от служителите на Пето Районно управление.
По случая е образувано бързо полицейско производство
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук

Толкова ли са ни важни тези престъпници, че трябва сега да ги отглеждамв, за да може след време да излезе и пак да безчинстват?
Ми сега като ходят по затворите и арестите три четири месеца със мазните цигани по добре ще им е нали..
И тези хора имат родитеи семайства евентуално и деца...
Идиоти - който е покрай тях да бяга с двеста че по зле ще става...