Шеф Андре Токев ще се развихри в кухнята на „Flora Bar & Grill“ на 3-ти март
Един от най-добрите български професионални кулинари ще готви за бургазлии на 3-ти март
Шеф Андре Токев е подготвил 5 степенно меню за бургазлии в деня на Националния ни празник 3 март. Бившият главен готвач на хотели Hilton във Франция, Австрия и България ще сюрпризира почитателите на гастрономическото изкуство в морския град с вкусни блюда.
Той ще се развихри в кухнята на „Flora Bar & Grill “. Ресторантът, вдъхновен от последните тенденции в дизайна и кулинарията, се утвърди като едно от местата в Бургас, подходящи за всеки повод.
За посетителите на „Flora Bar & Grill “ известният кулинарен експерт ще приготви момици. Този деликатес, обожаван от ценителите по целия свят, ще е едно от предложенията в специалното му меню. Ако не сте пробвали до сега гастрономическият шедьовър сте изпуснали много, но на 3-ти март ще имате възможността да се насладите на вкуса му във възможно най-добрата му вариация.
Ето и цялото меню, с което Шеф Токев ще се опита да смае небцето Ви.

Шеф Токев е готвил за Бил Клинтън, Ангела Меркел, Вал Килмър, Джон Кери, Дъстин Хофман, Шарън Стоун, Жан Клод Ван Дам и много други. А след броени дни ще дойде редът и на бургазлии да вкусят от майсторски приготвените му ястия.
„На 3-ти март ви каним да отпразнуваме заедно Националния празник на България със специалните предложения на Шеф Димо Димов и гост-Шеф Андре Токев. Те ще приготвят за Вас единствено по рода си меню“, обявиха от „Flora Bar & Grill “.
Екипът на ресторанта открехна още малко завесата и издаде, че по повод празника се подготвя и още една голяма изненада, символ на патриотичния дух и българщината.
Резервации вече се приемат на тел.: 089 388 8388.
Младежът, намерен с куршум в главата пред блок в Стара Загора, се е самоубил
Иран разглежда България като потенциална цел при нова ескалация със САЩ
Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд
След забраната във Франция: Ще спрат ли непоисканите рекламни обаждания и в България?
Ивайло Диманов превръща „Флората“ в дворец на смеха, ще гостува и в Морското казино
Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго
Дъжд край морето и гръмотевици в Родопите, но после слънцето се връща
Венера и Юпитер носят радост за три зодии, а една може да срещне любовта неочаквано
Airbnb балонът за Евровизия се спука: Под 3% от леглата в Бургаска област са частни апартаменти
Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open
Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция
Мъжете, които не ви уважават, правят тези неща
