×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Германия бере горчивите плодове на Меркел - крайнодесен застреля 9 души в наргиле барове


20 Февруари 2020, Четвъртък, 15:45 ч.
Автор: Флагман.Бг

Когато насаждаш крайнолява политика, ще жънеш крайнодесни плодове

Девет души бяха убити при две нападения в сряда в германския град Ханау. Извършителят е открит мъртъв в дома си. До неговия труп е намерен и този на майка му. 43-годишният Тобиас Р. оставил писмо, в което признава за стрелбата и изразява крайнодесни възгледи.

Първата атака била извършена в центъра на града, в наргиле бар - този традиционен за немския бит, душевност и култура търговски обект. Свидетели споделят, че са чули няколко изстрела. Убити са четирима души, а един е тежко ранен. Извършителят успява да избяга с тъмен автомобил и отива в квартал „Кеселщад”, където открива стрелба и в друг наргиле бар. Там жертвите са пет. Информацията за стрелба на трето място не се потвърди.

„Към 22.00 ч. получихме няколко сигнала за две нападения със стрелба на две различни места в Ханау. Първите полицаи, пристигнали на мястото, установили, че е имало изстрели в района на Хоймаркт и на площад „Курт Шумахер”, каза говорителят на полицията Хенри Фалтин.
След 7-часово издирване специалните части откриват предполагаемия стрелец, който се е самоубил в дома си. До него е открито тялото на майка му. Властите в Хесен потвърдиха, че мотивите зад стрелбата са крайнодесните убеждения на нападателя, съобщи Нова телевизия.

„И в двата наргиле бара клиентите били предимно от кюрдски произход. А разследващите откриха предсмъртно писмо и видеозапис, публикуван от нападателя дни преди да разстреля жертвите си. Посланията тепърва ще бъдат анализирани”, заяви вътрешният министър на провинция Хесен Петер Бойт.

Крайнолявата политика, която провежда канцлерът Ангела Меркел, доведе в Германия стотици хиляди мигранти. Едва около 2% от тях са истински бежанци. Другите пристигат тук в търсене на по-добър живот. Повече от тях не работят и живеят на гърба на германците. Затова и данъчното бреме в Германия е ужасяващо – до края на август немците работят за държавата и едва четири месеца – за себе си.

Освен жестоката експлоатация, на която е подложено, коренното население често става обект на агресия от страна на чужденците – изнасилвания, грабежи, убийства, оскверняване на църкви и т.н. Държавата нехае и не защитава населението си, като се оправдава с глупави и овехтели тези – толерантност, човешки права, мултикултурализъм, религиозна търпимост и прочие.

В условията на тази крайнолява несправедливост спрямо германците, е обяснима появата и на другата крайност – дясната. Тя, разбира се, не трябва да се толерира, но трябва да се изследват причините, които я пораждат и да се вземат мерки. Мерки, които да подкрепят и защитават немския народ, а не неговите чуждестранни палачи.


В категории: Крими


7
Коментара
Мария АРНАУДОВА Една година от трагедията в дискотека Пулс Една година от трагедията в дискотека Пулс 16/03/2026, Понеделник 10:20 0
Тервел ИЛИЕВ 60-годишен шофира с 2,76 промила алкохол в Бургаско 60-годишен шофира с 2,76 промила алкохол в Бургаско 16/03/2026, Понеделник 10:00 0
Мария АРНАУДОВА Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година 16/03/2026, Понеделник 09:30 0
Тервел ИЛИЕВ Баница със сирене за начинаещи Баница със сирене за начинаещи 16/03/2026, Понеделник 09:10 0
Мария АРНАУДОВА Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит 16/03/2026, Понеделник 09:01 0
Тервел ИЛИЕВ Сметка за вода от 840 евро разтресе блок в "Младост" 1 Сметка за вода от 840 евро разтресе блок в "Младост" 1 16/03/2026, Понеделник 08:52 0
Тервел ИЛИЕВ Харисън Форд по-влюбен от всякога Харисън Форд по-влюбен от всякога 15/03/2026, Неделя 22:00 0
7
Коментара по темата
7.
Бончо
21.02.2020 02:32:01
3
6
МИ НАПЪЛНО НОРМАЛНО Е ЩОМ СЕ БУТАТ ДА ОБСЛУЖВАТ КЮМЮРИ И МАНАФИ В НАРГИЮЕ БАР, ДВИЖАТ СЕ В ТИЯ СРЕДИ НА ОРИЕНТАЛСКА ГНУС, ДА БЪДАТ ПОДПУКАНИ НАРАВНО С ОСНОВНАТА ЦЕЛ- ИСЛЯМСКИТЕ ЦИГАНИ КОИТО ЗАЛИВАТ ЕВРОПА. ТОЗИ Е ПРВЪРТЯЛ И Е ПОДПУКАЛ НАРЕД ВСИЧКИ В ОРИЕНТАЛСКО СБОРИЩЕ. ЕДВА ЛИ ТОВА МЪ ДЕЙСТВИЕ Е И 1% ОТ УБИЙСТВАТА И ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА АТЕЩУ НЕИСЛЯМИСТИ КОИТО БИВАТ ИЗВЪРШВАНИ ОТ ИСЛЯМИСТИ. НО
ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА НА ИСЛЯМИСТИТЕ УГОДНО НЕ СЕ КАЗВА ЧЕ СА РАСИСТКИ, КСЕНОФОБСКИ И РЕЛИГИОЗНО НАСЪРЧЕНИ. НЕ, ТОГАВА КАЗВАТ КОЛКО ТРУДНО ДЕТСТВО ИМАЛ, БИЛ ЖЕРТВА НА ЛОШОТО ОБЩЕСТВО НЕ БИЛ ЛОШ ЧОВЕК. МА ЩО НЕ СИ ИЗБИ СЪСЕДИТЕ В КВАРТАЛА В ИСТАНБУЛ, МАРОКО ИЛИ АЛЖИР АМИ ДОЙДЕ В ЕВРОПА ДА ГО СТОРИШ БЕ АХМЕД?
6.
До номер 2 и 5
20.02.2020 20:00:40
3
4
ХХиси, неграмотен и пиян кретен. Има още възрастни хора, които помнят, че ти си син на комунистически убиец. Не се прави на тръцнала ученичка.
5.
ХХ
20.02.2020 19:18:10
9
39
@4
Като българи и еврорейци, трябва да пожелаем успех на афроарабите в затриването веднъж завинаги на лошия немски ген!
4.
Скоро,много скоро
20.02.2020 17:15:53
1
13
Новият Фюрер тропа на вратата. Скоро на мангустите ще им припари под краката. Пък и Аушвиц и Бухенвалд , и Треблинка още си съществуват. Що ли не ги унищожиха, а?
3.
Рач
20.02.2020 17:02:56
25
5
Флагман, и сега какво казахте?? Поредното нищо. Недоносче. Меркел- крайно лява политика,германците работели само четири месеца за себе си,2% само истински бежанци/дайте някакъв профил ,че да разберем какви са точно истинските /...Проверявате ли си твърденията или ...юруш на маслините. Калабалък да става.Кликове да има.
2.
ХХ
20.02.2020 16:47:48
5
6
" А разследващите откриха предсмъртно писмо и видеозапис, публикуван от нападателя дни преди да разстреля жертвите си. " - а дали е така?!
1.
А бг комуняшките роби
20.02.2020 15:58:30
3
10
Никой не гръмнаха. Ни политици, ни крадливи банкери, ни магистрати освободили убийците на децата им. Ни мангали грабещи и тормозещи хората. Май май тука са джендърите. Хихии
Айде сега сега с писане докажете че сте патриоти и революционери хахааа
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година Ръстът надхвърля 6 процента за два месеца след увеличение на акциза и минималната цена Ето как бургазлии могат да спестят пари в разгара на кризата с цени и горива Ето как бургазлии могат да спестят пари в разгара на кризата с цени и горива Решението е безплатно, полезно и дори приятно Среднощен вандализъм: Mъж наряза гумите на 36 автомобила и стреля по жена в карловското село Иганово Среднощен вандализъм: Mъж наряза гумите на 36 автомобила и стреля по жена в карловското село Иганово Сред пострадалите са и три автомобила на кмета на селото Павел Павлов  Дневен хороскоп за 16 март 2026: Златен шанс за Рибите Дневен хороскоп за 16 март 2026: Златен шанс за Рибите Близнаците трябва да внимават с храненето, Телецът – с отношенията Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Над 2100 човека са се включили в нея. Ще тръгнат ли натам?   Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Хората започват да се тревожат за  реколтата, а в планините се очаква сняг до 10 см Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата БАБХ иззе 16 килограма стари колбаси от фурна във Враца и спря доставчик на закуски за училище Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Транспортните фирми обаче не могат самостоятелно да променят цените на билетите, тъй като договорите за обществен превоз са сключени на фиксирани стойности Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Търсеният кандидат трябва да притежава шофьорска книжка категория B и да бъде с чисто съдебно минало Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Лекарят, за когото се предполага, че е извършил интервенцията, отказва коментар
Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания Организация раздава взетите продукти на бедни хора на фона на инфлация и растящи цени на храните Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Трусът е регистриран в източната част на Средиземно море на дълбочина 12 км Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Над 2100 човека са се включили в нея. Ще тръгнат ли натам?   Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Разследващите продължават да проверяват всяка следа за изчезналата създателка на OneCoin, която остава най-издирваната жена от ФБР България мести американските самолети цистерни на военно летище България мести американските самолети цистерни на военно летище Пазят ни радари и системи за поразяване в Полша, Румъния, Турция, на море и в космоса, обяви зам.военният министър Йордан Божилов Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Автоматичните трансмисии вече доминират пазара, но три сегмента все още пазят механичната скоростна кутия Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Кувейтски вестник разкрива, че цялата лява половина на диктатора е била затисната при срутване. Профилът му в X стои заглъхнал вече трети ден  Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Доброволци намират домашни любимци в паркове и дори в пустинята край границата с Оман Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Днес ислямистите атакуваха отново Бахрейн и Израел  Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Остават часове до Оскарите - кои са фаворитите    
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори