Абсурд! Кметове местят табели, за да не плащат хората винетки
Общинарите във Варна вече са подали молба пътят до гробищния парк да е без такса
Заради новите тол камери се налага да давам по 300 лева за хляб, защото са сложени на метри пред къщата ми. Това сподели Владимир от видинското село Новоселци.
„Не мога да отида до центъра. Трябва да въртя гуми из поляната, защото само да излязла на пътя подлежа на глоба“, жалва се мъжът.
„Половината село трябва да плаща за винетка, а другите могат да карат без такса“, добавя негов съсед.
Жителите на Новоселци са подали жалби и очакват да бъдат преместени камерите извън селото.
Те заплашват, че ще премахнат съоръжението, ако бъдат глобени.
Регионалният министър Петя Аврамова обаче каза в „Здравей, България“, че не се налага да бъдат местени тол камерите от населените места и уверява, че няма да бъдат глобявани шофьорите, ако шофират в границите на населеното място.
Между табелите за начало и край на населеното място не се дължи такса, подчерта тя.
Жителите на Варна обаче трябва да са с платена електронна винетка, ако решат да отидат до гробищата.
Общинарите в морската столица вече са подали молба пътят до гробищния парк да е без винетна такса, съобщи Аврамова.
Тя разкри, че вече има населени места, които са решили да преместят пътните табели, за да не плащат жителите винетка.
За един квартал на Шумен, който е по-отдалечен от центъра, има предложение да се промени общият устройствен план и да се премести табелата, добави регионалният министър.
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант

Како Сийке отговорът е ЗАЩОТО ВИЕ НЕ СТАЧКУВАТЕ!
А българският елит е тежко деградирал, нравствено срутен.
Къде си Слънце отговори ми !