×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изслушват единствения кандидат за член на КПК
  • САЩ забраниха пътуванията на американци от ДР Конго
  • Мащабна евакуация заради бурята "Бави" в Китай, стихията застрашава и Корейския полуостров
  • Няма желаещи да учат за електромонтьори и за сладкари
  • Откриха злато за 75 000 евро в тайник на турски автобус
  • Съветът на ЕС отложи решението за новите санкции срещу Русия
  • Майки излизат на протест за по-високо обезщетение
  • Премахнаха незаконна постройка, съществувала 20 години в Борисовата градина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Теменужка Петкова и Румен Овчаров се редят на „специализирана наказателна“ опашка със скенер


Теменужка Петкова и Румен Овчаров се редят на „специализирана наказателна“ опашка със скенер
Министър Петкова бе свидетел по делото срещу Овчаров (с каскета) и Анна Янева (с червената коса)
18 Февруари 2020, Вторник, 19:01 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимки: Авторът

Настоящата министърка се оказа свидетел по делото срещу предшественика й

Министърът на енергетиката Теменужка Петкова и предшественикът й от времето на Тройната коалиция Румен Овчаров се наредиха на обща опашка. Тя се заформи на влизане в Специализирания наказателен съд (СНС).

Анна Янева, Теменужка Петкова и Румен Овчаров се наредиха на дълга опашка на влизане в Спецсъда

Петкова и Овчаров бяха призовани за едно и също дело, но в различно качество.

В сградата на спецсъда около 10 ч. днес имаше стълпотворение от хора заради няколко ключови съдебни процеса.

Едно от делата бе срещу Румен Овчаров, бившата зам.-енергийната министърката Анна Янева – и двамата кадри на БСП, и ексдиректора на „Мини - Бобов дол“ Пламен Евтимов.

Тримата са подсъдими за умишлена безстопанственост.

Като свидетел по делото пък бе призована настоящата енергийна министърка Теменужка Петкова.

Теменужка Петкова мина чинно през скенера 

Така в един момент Овчаров и Петкова се оказаха на дългата опашка при охраната на влизане в Спецсъда. Министърката дори чинно мина през скенера.

Днес в СНС бяха насрочени и заседания по делата срещу Миню Стайков, срещу Ветко и Маринела Арабаджиеви, срещу Гриша Ганчев, срещу Цветан Василев и компания (делото „КТБ“) и др.


В категории: Темида , Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
14
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ас от Световното почина внезапно Ас от Световното почина внезапно 14/07/2026, Вторник 18:40 0
Емел МАХМУД Извънредно! Факултета гори! (ВИДЕО) Извънредно! Факултета гори! (ВИДЕО) 14/07/2026, Вторник 15:55 13
14
Коментара по темата
14.
XX
19.02.2020 15:18:23
2
1
С Румен Овчарина и Михаил Миков Пияндурников завършихме заедно партийна школа. Там се научих да фиркам яко. Вчера ми се обади Йоан Градинката, искал да пием, но само по едно малко.
13.
XX
19.02.2020 15:13:43
2
2
Мен ме назначиха за сътрудник на Държавна сигурност без образование, само с препоръките на баща ми - активен борец против фашизма и капитализма. Искаше се още и пълна вярност към БКП.
12.
ХХ
19.02.2020 14:46:56
1
2
@11
ти па!
в демокрациите назначават секретарки за министри на отбраната... справка: кочината холандия.
11.
няма компетенции и куфарите му да носи
19.02.2020 12:10:58
0
2
Само дето Теменужка няма знания относно материята дори и 1/1000 от тези на Овчаров. Теменужка е завършила УНСС със специалност Счетоводство и контрол, а Овчаров е завършил Московския институт по енергетика, специалност „Атомни електроцентрали и установки“ като инженер-физик.
Странно е как назначават министър като Теменужка на такъв важен отрасъл без необходимият минимум познания и компетенции
10.
*********
19.02.2020 02:16:55
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
9.
*********
18.02.2020 23:49:08
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
До номер 1
18.02.2020 23:13:52
4
4
Гладната кокошка Чекиджан Бастунджиоглу пак има мокри сънища. Ти очаквай теб да привикат скоро в Специализирания наказателен съд, където ще бъдеш осъден за престъпленията си като ченге от Държавна сигурност. В затвора мургавите братя ще ти отпорят пухкавата двойна ХХалка.
7.
XX
18.02.2020 21:25:44
4
6
Нинова е уволнена като зам.министър на р.овч заради корупционни практики!Прекалено много е направила,щом Станишев се принуди да я уволни!Това никога няма да му го прости корумпираната Нинова!
6.
XX
18.02.2020 20:15:50
7
6
Няма да гласувам за никой –баце цецо р.овч.кой къде грабна власта стана милионер на мене нищо ай сиктир
5.
Гошо Петров
18.02.2020 20:02:42
1
6
До двойната ХАЛКА номер 1. ТИ направо що ни си опънеш някаде въжето да не са мъчиш с таз воня на болна минджаааа брат ти поне са отърва от тази мъка
4.
А НИНОВА ""КЕЛИПЕРДЖИИКАТА""
18.02.2020 20:00:07
4
7
Още иска да пълни гуша!!Не може да стигне Р .Овч. Герговци и т.н.комунисто –капиталисти!
3.
Даа
18.02.2020 19:59:20
5
10
Така както е тръгнало, спец съда ще стане единствения съд в България, с отделни филиали. Спец съда иззе постепенно родовата подсъдност по по голямата част от престъпленията. За нормалните съдилища останаха само ПТП-та, и други престъпления с нисък обществен интерес. Спец съда е като хидра, дано скоро да го закрият!
2.
Ха ха
18.02.2020 19:20:13
6
17
Бедните социалисти....Р.Офч за 30 години има 100 милиона каше....Живи да ги оплачеш...обикновенни келипирджии.....
1.
XX
18.02.2020 19:16:38
8
18
Няма лошо!
А като се смени правителството - баце и цецо...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство Бившият шеф на ББР е задържан до 72 часа, след като прокуратурата му предяви обвинението по делото за кредита от 148,5 млн. лева Бургас и София в решаващ дуел за Евровизия 2027 Бургас и София в решаващ дуел за Евровизия 2027 Морският град разчита на „Арена Бургас“, летище и огромна хотелска база, а столицата влиза в битката с метро, целогодишни полети и опит от Детската Евровизия Големият проблем на капитализма са капиталистите Големият проблем на капитализма са капиталистите Тези думи на бившия US президент Хърбърт Хувър звучат актуално и днес, защото хората забравят, че всяка икономика в крайна сметка съществува не заради цифрите в отчетите, а заради човека Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели Доц. Христо Грозданов поиска спорната наредба да бъде отменена и по магистралите да се монтират стоманобетонни системи тип „Ню Джърси“ Кръвният център в Бургас е на финалната права (ВИДЕО) Кръвният център в Бургас е на финалната права (ВИДЕО) Модерната триетажна сграда в ж.к. „Зорница“ е с напълно променен силует - инвестиция от 5 млн. лева затваря технологичния цикъл до края на годината Кой постави във „фризера“ детските и майчинството? Ледената епоха свършва догодина, обеща Проданов Кой постави във „фризера“ детските и майчинството? Ледената епоха свършва догодина, обеща Проданов Шефът на Бюджетната комисия поясни, че замразяването на социалните плащания е наследство от сглобкаджийските правителства, които лукаво настояват новите управляващи да развържат кесията, за да фалират страната Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър Дъщерята на премиера Румен Радев ще играе редом до Валентин Ганев, Теодора Духовникова и Параскева Джукелова в спектакъла Физика на тъгата Зад фалшивия профил С.Иванов във ФБ се крие старшина от фрегатата „Дръзки” на IV дивизион към ВМС Зад фалшивия профил С.Иванов във ФБ се крие старшина от фрегатата „Дръзки” на IV дивизион към ВМС 40 са членовете на групата, които планират действия в месинджър чат, Флагман разполага с имета им и кой ги е добавял в състава Една искра е достатъчна, за да изгори цяла гора Една искра е достатъчна, за да изгори цяла гора С въздействащо видео горските служители напомнят, че незагасеният огън край палатка, къмпинг или лагер застрашава природата и човешкия живот Арестуваха областния лидер на ДПС Бургас Христо Широков Арестуваха областния лидер на ДПС Бургас Христо Широков Той е задържан от кърджалийски антимафиоти и отведен към ОД на МВР в Кърджали във връзка с досъдебно производство, което се води на тази територия
Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Белият дом замени спорния 20-процентен налог с инвестиционни сделки със страните от Залива Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Само входът, чадърът и шезлонгите могат да струват до 88 евро, преди да бъдат поръчани храна и напитки Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар От 15 юли рутинните проверки на сухопътния пункт спират, но пристигащите от Великобритания ще минават двоен контрол на летището и пристанището Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Бургаската звезда влиза в образа на почти магична детегледачка, която връща надеждата в живота на опечален баща и неговия осемгодишен син САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола Гражданите на страната няма да бъдат допускани до полети за родината, докато не прекарат три седмици извън засегнатата африканска държава Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Цените на петрола скочиха рязко след мащабни американски бомбардировки и ответните атаки Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Пламъците тръгнали край сцената, а блокирани и неясно обозначени изходи превърнали евакуацията в капан Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство 38-годишният Роб Диперинк не издържа на жестокия психически срив, след като ФИФА му отне най-голямата му мечта заради недоказано обвинение в Лондон Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Крадците разбиват автомобили край Халкидики, Аспровалта и Кавала, атакуват и вили посред бял ден
проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй Печалбата на АЕЦ „Козлодуй“ е „счетоводно нагласена“ Виц на деня Виц на деня - Келнер! Аз май прекалих с алкохола... Донесете нещо отрезвяващо!
- Ето сметката ви!
Виц на деня Виц на деня - Кскво е харизма?
- Това е нещо, което притежават плешивите и скучни милиардери.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Tрудно се работи в женски колектив - ако им обръщаш внимание си женкар, ако ли не - си педал...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори