Взрив на газова бутилка изпрати възрастна жена в болница в Русе
В къщата е имало общо три газови бутилки, които са изнесени от огнеборците навън
Взрив на газова бутилка изпрати възрастна жена в болница в Русе. Инцидентът е станал в къща на ул.“Тетово“ в кв.“Възраждане“. Жената, която е била в дома си по това време, не е пострадала, но е преживяла силна уплаха и затова бе откарана за преглед в болницата, информира Русе Медиа.
Взривът е станал малко след 21 часа вчера, след което е избухнал пожар. В къщата е имало общо три газови бутилки, които са изнесени от огнеборците навън. На мястото са изпратени два екипа на пожарната, които да потушат пламъците.
По първоначална информация двете по-големи бутилки са били празни, но по-малката е била наполовина пълна. Именно тя е предизвикала инцидента. На имота са нанесени сериозни щети.
Взривът притесни хората в квартала, които са излезли навън от домовете си. За късмет няма други пострадали сгради.
Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия
Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа
След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София
Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка
Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата
Бургас се сбогува с Радко Дренчев: Семейството му организира панахида на 40-ия ден от кончината му
Бургас, време е за „Черноморец“! „Акулите“ излизат срещу ЦСКА II тази вечер на „Лазур“
Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново
Деница и приятели превърнаха една лятна вечер в „Градина“ в надежда за мечтано бебе
Неонацистката група в Пловдив действала от 2003 г., МВР я следяло с години
Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36
Ще защитава ли КЗП „бедните“ германци, които идват за Евровизия? Държавата да не се меси, зове финансист
