Тръмп плаши да съди всички, замесени в разследването на Русия
Американският президент отново повтори, че цялото разследване е било "незаконно"
Президентът на САЩ Доналд Тръмп заплаши да съди всички замесени в разследването на Русия. Американският лидер има предвид конкретно всички, които са участвали в разследването на специалния прокурор Робърт Мълър.
Тръмп отново повтори, че цялото разследване е било "незаконно" и е било основано на фалшиви и подправени документи, особено показанията на Мълър пред Конгреса. Според него разследването не е трябвало да се провежда. "Ако не бях президент, щях да съдя всеки.
Но аз все още мога и да го направя. Лов на вещици", написа държавният глава в социалната мрежа. На пресконференция миналата година Мълър обяви, че разследването не оправдава Тръмп.
В доклада Мълър заключи, че няма достатъчно доказателства за конспирация на предизборната кампания на Тръмп с Русия, но представи 11 възможни примера за възпрепятстване на правосъдието от страна на американския лидер и отбеляза, че Конгресът трябва да реши как да се подходи.
Жълт код за Бургаска и още 10 области
Макрон с първа реакция след срещата с Румен Радев
Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират
Дара и "Бангаранга" вече са в класацията на "Билборд"
Плъзна извратена мания сред милионерите: Богаташи се подмладяват с мазнини от покойници
Vivacom GAME ON 2026 стартира супергеройски сезон с нова визуална идентичност и мобилна игра
Министерствата на туризма и МВнР ускоряват издаването на визи за чуждестранни туристи и работници за лято 2026
Любо Пенев идва в Бургас за Мача на надеждата
Защо онлайн калкулаторът е най-добрият ви приятел при избор на застраховка за автомобила?
Ето как изглежда перфектната ваканция през 2026
Новият унгарски премиер Петер Мадяр намали заплатата си наполовина и предприе мащабни антикорупционни реформи
Защо фенове на ЦСКА свалиха доверието си от Христо Янев
