Люси от Бургас разказа защо благодари на своя спасител от влака по най-милия начин
Момичето било нападнато, а Митко седнал до нея и я пазил през целия път
Момичето, което отправи благодарността си към своя спасител от влака Митко в Морската градина на Бургас и трогна цяла България, разказа своята история. Тя се представя с името Люси, но дали това е истинската й самоличност, остава мистерия, пишат колегите от Бургаска младежка телевизия.
„Пътувах във влака София – Бургас, минаващ през Пловдив, откъдето и се качих за Бургас и където стана скандал. Нападнах ме, но нямаше свидетели, защото бях сама в купето“, започва разказа си момичето.
Един от най-милите жестове, които сте виждали - ето как осъмна Бургас
Тогава се появил нейният спасител Митко. Седнал до нея, а тя треперела и плачела от страх заради разразилия се скандал. Момчето казало, че няма да мръдне и да позволи някой да я нарани.
„Обадих се на тел. 112 и оттам ми казаха да сляза веднага на следващата гара и да не чакам до Бургас. Исках да му благодаря. През целия ден си мислих просто как искам да видя пак това момче, което единствено дойде да помогне. Искам да го поканя у дома, да му направя вечеря, да го похваля пред родителите си. Искам и аз да му помогна, ако той има проблеми“, разказва още мистериозната Люси.
Тъй като не могла да го открие, купила тебешири и заедно със своя приятелка написала благодарността си на едно от култовите за Бургас места – терасата до Морското казино. Със сигурност Митко е видял нейното писмо, но кой е той и коя е тя, надяваме се да разберем.
Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване
Замразиха майчинството на 398,81 евро, безработните остават с минимум 9,21 евро на ден
Издирване на 11-годишната Наталия продължава: Доброволци с призив към похитителя
Жега, локални бури и празник: Какво време ни очаква в петък и кого да поздравим
17/07/2026, Петък 07:20
1
Дневен хороскоп за 17 юли 2026: Важни решения за Овена, Рибите да внимават с обещанията
ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута
Опасна стрела в небето: Астролог предупреди за удари в гръб и ескалация на конфликтите
След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение
БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно
Сватбен екшън в Пловдив: Младоженка се вози върху покрит с воал автомобил
Кои зодии си пасват най-много в любовта

били са без билет . . . . .
никой никога не ги е виждал . . . .
и никой не ги търси . . . .
------------------------------------------
Всичко това сочи за мнооого измислено събитие.