Откраднаха 110 кози от стадо на животновъд в Сливенско
Хората призоваха полицията да се заеме със случая, за да не се стига до саморазправа
Близо 110 кози изчезнаха от стадо на животновъд от Сливенско. За жалост, кражбите в Твърдица са много, но по статистика в полицията- такива няма.
„В петък срещу събота установих,че задната врата на обора е разбита. Животните бяха навън. Надявах се да не са откраднали много кози. Започнах да ги броя. Търсих ги и намерих една от тях в казанлъшко село. Всички животни са с ушни марки. Подадохме сигнал в полицията, но до момента няма развитие”, разказа Недко Недков по NOVA.
Мъжът не е единственият ограбен. Още десетки хора се оплакаха от набези. „Тези кражби продължават от години. Има една бригада, но никой не ги закача. Когато бяха в затвора, кражби нямаше. В момента, в който се установи крадецът, кметът отива в полицията и казва: „не го закачайте”, споделят местните жители.
Хората призоваха полицията да се заеме със случая, за да не се стига до саморазправа.
Рак порази световноизвестен автор
Пловдивски превозвачи вдигат цените на билетите с 20-25%
Руски дрон падна в Румъния, военновъздушните сили вдигнаха F-16
Иран: САЩ признаха поражението си. Тръмп: Техеран отчаяно иска сделка
52,3% от българите виждат риск за страната от конфликта в Близкия изток
Зеленски: Тръмп оказва натиск върху Украйна да отстъпи Донбас на Русия
Експерт: До 2 седмици ще виждаме 1,70 евро за дизел и 1,50 евро за бензин
„Не забравяме, но не отмъщаваме“ - Царево почете Деня на Тракия
Турски танкер с руски суров петрол е ударен от дрон в Черно море
Австрия прие таван на цените на горивата след решение на парламента
Арестуваха 23-годишен българин след обир на бензиностанция и гонка до Солун
