Кондукторка изхвърли 10-годишно дете от автобус във Варна
На 17 февруари двама братя, на 10 и 11 години, се прибирали към дома си във “Възраждане”
10-годишно момче беше свалено от автобус на “Градски транспорт” във Варна, а случката предизвика вълна от коментари и реакции в социалните мрежи.
За нея събощи във фейсбук групата “Виждам те КАТ-Варна” майката на детето, а идеята й е с публикацията си да покаже каква е реалността в градския транспорт и да предупреди родителите да пазят децата си от изпадане в подобна ситуация.
На 17 февруари двамата ѝ синове, на 10 и 11 години, се прибирали към дома си във “Възраждане” от училище “Георги С. Раковски” в квартал “Чайка”. Баба им ги качила на автобус по линия 148 около 19.00 ч. от спирка “Явор”.
В автобуса обаче детето установило, че е забравило телефона и картата си за пътуване на спираката, след като му е била поискана от кондукторката. На Червения площад тя изхвърлила ученика, въпреки че той е обяснил какво се е случило, разказва майката.
За щастие с момчето слиза и неговият брат. Свързват се с родителите си, а те ги прибират благополучно вкъщи. Наложило се е 10-годишният ѝ син да бъде успокояван след преживяната неприятна случка
Майката потвърди, че незабавно се е свързала с телефона за жалби и сигнали на “Градски транспорт”, за да уведоми за случая, а от там са изразили възмущението си.
Категорична е, че е “приключила” с “Градски транспорт”, а през следващата учебна година ще премести децата си по-близо до вкъщи, за да не изпадат в същата кошмарна ситуация.
Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА)
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха
Пленерът „Добротворци“ в Поморие събра над 3500 евро за деца в нужда
Родители след първите профилактични прегледи в Детската болница: Бургас се гордее с вас!
Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет
17-годишен нападна двама полицаи, единият е със счупен пръст
България е първа в ЕС по производствена инфлация за трети пореден месец
Емона отваря дворовете си за изкуство: Фестивалът "АртЕмона" започва на 6 август
Банков рекорд у нас: 1,1 милиарда евро печалба за половин година и силен ръст на чуждите инвестиции
Триумф за яхт клуб "Черноморец Бургас" на Държавното първенство в Приморско
Андрей Гюров поиска от Радев отговори за агитките пред хотела с еврейски деца
Япония избира втора столица за защита от бедствия - Осака води сред кандидатите
