Взрив разтърси Дупница! Сериозно е пострадал 72-годишен мъж
Експертите установили, че са избухнали 23 капсул-детонатори след работа с ъглошлайф
Мъж обгоря при взрив на капсул-детонатори в Дупница, предаде БГНЕС. Снощи около 23.35 ч. в полицията е получен сигнал за пожар в частен имот, възникнал вследствие на работа с ъглошлайф. Собственикът на имота - 72-годишен мъж, е откаран в болница с изгаряния.
При последвалите процесуално-следствени работи разследващите открили две чанти, пълни с капсул-детонатори, които впоследствие при преброяването се оказали 23 броя.
Съседи от кооперациите наоколо разказват, че късно снощи чули много силни гърмежи. На мястото вече са и екипи на Специализираната дирекция "Оперативни технически операции".
Инцидентът е станал на ул. "Жива вода" в града.
Транспортираха много болна жена директно в моргата, впоследствие тя почина
Защо трябва да имате краставица в колата си през зимата
Чуден хляб, изпечен в плик – винаги перфектно мек и с хрупкава коричка!
Ямболски джигит и немски гастрольор паркираха безплатно на ул. "Лермонтов" в Бургас, но кой изтръгна ограничителните колчета
Поставете сол на прозореца тази зима и забравете за влагата и конденза
Шофьор свали сам скоба от колата си и си тръгна
Националният форум „Учители вдъхновители“ събра образователни експерти от цялата страна в Бургас
Зверска катастрофа едва не праща в гроба Веско Маринов – счупени ребра и месеци в болница!
71% подкрепят протестите срещу бюджета, почти 50% искат оставка на кабинета
НИМХ предупреди 4 града за 5 декември
Минус 17° отчетоха термометрите в Североизточна Турция
Магистрати и университетски преподаватели поставиха борбата с киберпрестъпността в центъра на кръгла маса,
