Крадци разбили вратата на Мис България Марина Войкова
Не е изключено в дома на миската и нейния любим, който се занимава с бизнес, да са опитвали да нахлуят крадци
Вратата в дома на Мис България – Марина Войкова, май е разбивана, забелязаха наблюдателни зрителите на предаването „Черешката на тортата” по Нова тв.
Красавицата, която тази седмица готви в шоуто, посрещна в дома си останалите участници. На един от кадрите ясно се вижда, че входната врата е счупена точно над бравата. По този начин изглеждат именно вратите, които са били разбивани, отбелязват много зрители.
Според тях, не е изключено в дома на миската и нейния любим, който се занимава с бизнес, да са опитвали да нахлуят крадци. Дали са успели, засега не е ясно. Младото семейство живее в луксозен комплект, но явно и там няма застраховка срещу набезите на престъпниците, пише Уикенд.
Започва фестивалът "Несебър - остров на изкуствата"
Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици
Евтините пратки от Тему, Шейн и Алиекспрес от днес вече са в историята
Радев: Американските военни самолети напуснаха София, рискът от атаки е минимизиран
Издирват 11-годишната Наталия, изчезнала при мистериозни обстоятелства с 40-годишен мъж (СНИМКИ)
Почина легендарен актьор от филма Индиана Джоунс
Асен Василев: В проектобюджета има близо 1,7 млрд. евро с неизяснено предназначение
Мистичният 1 юли: Денят на невидимите лечители и странстващите мощи
Къде има ограничения по АМ "Тракия"
Студена крем супа от краставици и авокадо: Свежест в горещите дни
Жестока надпревара - Мбапе настигна Меси на Световното! Гришо пък зарадва спортна България
Юли започва с жега, но следва захлаждане
