×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Половината от новите пенсии са инвалидни
  • Част от София е без топлоподаване заради аварии
  • Гърция подготвя „вечерен час“ и възрастова забрана за подрастващите в социалните мрежи
  • 10-процентните глобални американски мита влязоха в сила
  • Петнадесет души загинаха при падането на военен хеликоптер в Перу
  • Нова рязка промяна в цената на петрола
  • Две земетресения разтърсиха Босна и Херцеговина
  • Очаква се повишение на наемите
  • Русия призова САЩ да освободят Мадуро и съпругата му
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Велислав Попов от Несебър: К1 Секюрити е моя фирма, бизнесът ми е почтен, спрете да хвърляте кал


Велислав Попов от Несебър: К1 Секюрити е моя фирма, бизнесът ми е почтен, спрете да хвърляте кал
Велислав Попов не отрича, че е създал семейство със Станислава Желязкова, но не можел да понесе нечестни нападки
16 Февруари 2020, Неделя, 16:19 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимка: Емел МАХМУД

Не съм наследник на какъвто и да е било семеен бизнес и никой не ми е създавал пречки да лицензирам дейността, която познавам, каза Велислав

Велислав Попов от Несебър се свърза с дежурния редактор на Флагман.бг, за да направи уточнение към публикация, свързана с това, че срещнал сериозни спънки, докато регистрира на свое име охранителна фирма.(ВИЖТЕ ТУК)

Попов живее на семейни начала с дъщерята на Димитър Желязков – Станислава и двамата заедно отглеждат 2-годишната си дъщеричка.

„Не съм наследявал семеен бизнес. Постигнал съм със собствени усилия достатъчно много и смятам, че имам право като свободен гражданин да регистрирам собствена фирма. Никой не ми е създавал проблеми, докато следвах стриктно процедурата за получаване на лиценз за охранителна дейност на фирмата ми „К1 Секюрити”. Подчертавам дебело, че бизнесът ми е почтен и най-малкото е несериозно да петнят начинанието. Никаквки спънки не съм имал от страна на МВР, тъй като изпълних всичко по документацията”, каза Попов пред Флагман.бг.

Несебърлията призова всички, които не го познават лично, да престанат да хвърлят кал, а приятелите си – да му помагат така, както той им помагал в трудни моменти.


В категории: Несебър


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
25
Коментара
Флагман.БГ Въвеждат прозрачност на заплатите Въвеждат прозрачност на заплатите 24/02/2026, Вторник 11:20 0
Мария АРНАУДОВА В Китай създадоха домати с аромат на пуканки  В Китай създадоха домати с аромат на пуканки  24/02/2026, Вторник 10:20 0
25
Коментара по темата
25.
*********
17.02.2020 07:38:26
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
24.
До 17
17.02.2020 05:04:20
1
24
Случайно да знаете колко деца е отровил и колко хора е затрил “горкия ви инвалид”, който е в затвора? Дано остане там до края на дните си, ако има правосъдие разбира се? Зетко-Медко ако не иска да го говорят да ходи да гледа тикви и бостани? лесно е да се правиш на охрана, а кой ще охранява хората и бизнеса от вас? Явно за вас хляб другаде освен охрана(рекет) няма.
23.
*********
16.02.2020 22:49:09
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
22.
Язон
16.02.2020 21:39:31
0
35
От кога крими герои имат право да извършват охранителна дейност. Ами този екшън с Божо кравата да не би да беше банкет?
21.
Ясно
16.02.2020 21:32:45
4
32
Значи жена му и баща и подсъдими за изнудване и още престъпления, а МВР му дава кетап за охрана. Булгар булгар
Абсурд Очото да е бил полуцейски слуга хихихи просто софиянци и спецпрокуратурата объркаха схемата на ченгетата с рушветите.
20.
*********
16.02.2020 21:04:35
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
19.
A3334
16.02.2020 20:54:08
2
19
I DA GO WARISCH DA GO PE4ECH
MUTRATA SI OSTAWA MUTRA
18.
Kalqskata
16.02.2020 20:42:35
4
10
Flagman.bg podlogi na 5-to!!!!
17.
Не ви е срам
16.02.2020 20:21:11
42
7
Човека инвалид в затвора а вий две години се гаврите с него и близките му. Каквото и да е сторил не заслужава такава гавра от журналисти и сеирджии. Едните да вземат някой лев другите да злобеят и клюкарят. Изкарахте всичко лично на фамилията им и кво постигнахте,стана ли ви хубаво сеирджии?
16.
Млякото и Руснака
16.02.2020 19:51:01
3
20
Кви са тези паляри ве
15.
Ivan
16.02.2020 19:37:34
23
7
Mitio go nqma ot kolko vreme toi se opravq v slan4aka sam.Slojil gi e na kolene navsqkade e format kadeto raboti.Arkos e nomer edno
14.
Petar
16.02.2020 19:34:56
25
11
Mom4eto e mnogo stabilno evala raboti zdravo vii pi6ete kolkoto izkate.Tova va6to e zavis
13.
пф..
16.02.2020 19:30:11
4
35
Кво на занимавате с тоя изтръпнал пишман мутряга. Да беше стана спринтьор на 200 метра през ресторант. Щеше да взима златни медали всеки месец.
12.
стани
16.02.2020 19:03:15
1
17
Стани стани юнак балкански от сън дълбок се събоди
11.
A 3333 D D
16.02.2020 18:59:11
1
12
Brawo golam 4adar ima w poliziata
10.
*********
16.02.2020 18:45:29
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
До 6
16.02.2020 18:25:07
7
19
"По-добре мъж под чехъл от колкото мъж под мъж" just Pablo :) :) :)
8.
Avatarche
16.02.2020 17:57:10
3
37
Някой дали ти вярва,Зетко мили?
7.
Хахахахахахахахаха
16.02.2020 17:46:41
2
16
Че батьовото то коментари не може за всеки хахахахахахахахаха
6.
Г. Б
16.02.2020 17:45:45
3
25
Ей чехал да са спираш
5.
*********
16.02.2020 17:27:29
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Ма той умрял ма
16.02.2020 17:20:41
2
16
Упссс, честен де.
3.
*********
16.02.2020 17:09:29
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Дребни човеченца
16.02.2020 17:03:24
4
26
Защо заключихте коментарите за мустафа реза , ве слуги ?
1.
*********
16.02.2020 16:50:08
2
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Наемите на жилищата продължат да нарастват в големите градове Наемите на жилищата продължат да нарастват в големите градове Повишеното търсене след присъединяването към еврозоната засилва натиска върху пазара, при луксозните имоти се очаква по-осезаем ръст Въвеждат прозрачност на заплатите Въвеждат прозрачност на заплатите Всеки служител ще може да иска данни за средното заплащане на колегите му на същата позиция Популизъм или социална мярка? Ще пътуват ли пенсионерите с карти за 1 евро на месец Популизъм или социална мярка? Ще пътуват ли пенсионерите с карти за 1 евро на месец За всяка група ще си дойде времето, но обосновано и няма да поставим под риск това, което сме постигнали, казаха от администрацията Министър Дечев: Прокуратурата тръгва в паническа атака срещу мен Министър Дечев: Прокуратурата тръгва в паническа атака срещу мен След като Сарафов след края на юли спря да бъде и.ф. главен прокурор, той влезе в ролята на на и.ф. кино критик, любител на филма "Туйн Пийкс В Китай създадоха домати с аромат на пуканки  В Китай създадоха домати с аромат на пуканки  Учени от провинция Чжъцзян  чрез генно редактиране са засилили ароматните съединения без спад в добива Жители протестират за основен ремонт на пътя Бургас - Каблешково Жители протестират за основен ремонт на пътя Бургас - Каблешково Над 2000 души подписаха искане за реконструкция на участъка, който не е обновяван с десетилетия Украинка с родни корени: Международният отпор срещу Русия е импотентен! Надяваме се на чудо Украинка с родни корени: Международният отпор срещу Русия е импотентен! Надяваме се на чудо Журналистката и режисьор Татяна Станева с критика към партньорите на Украйна ЕК потвърди за 5-годишната забрана за Стоил Цицелков за участие в мисии на ЕС ЕК потвърди за 5-годишната забрана за Стоил Цицелков за участие в мисии на ЕС Санкцията е наложена заради нарушение на Кодекса за поведение при наблюдение на избори през 2020 година Трус при съседите: Арестуваха мъже за готвен атентат срещу президентското семейство в Сърбия Трус при съседите: Арестуваха мъже за готвен атентат срещу президентското семейство в Сърбия Двамата задържаните са заподозрени, че в периода от декември 2025 г. до февруари 2026 г. организират насилствена промяна на конституционния ред Наталия Киселова Смяната на областни управители беше очаквана стъпка Наталия Киселова Смяната на областни управители беше очаквана стъпка БСП критикува кадрови решения на служебния кабинет и настоява за яснота около избора на временно изпълняващ функциите главен прокурор
Защо само Великобритания арестува знаменитости от списъка на Епщайн? Защо само Великобритания арестува знаменитости от списъка на Епщайн? Нагласите на обществото към т. нар. елит се коренят още в Магна харта, а натискът над съдебната система да е независима е огромен Турски футболист направи сърдечен масаж на гларус. Спаси го (Видео) Турски футболист направи сърдечен масаж на гларус. Спаси го (Видео) Капитанът на аматьорския „Истанбул юрдум“ призна, че никога не е бил подготвян за оказване първа помощ на животно Русия настоя САЩ да освободят Николас Мадуро и съпругата му Русия настоя САЩ да освободят Николас Мадуро и съпругата му Москва осъди действията на Вашингтон срещу Куба и предупреди за риск от удари по ирански ядрени съоръжения "Принцесата на народа" и съюза, който промени британската монархия  "Принцесата на народа" и съюза, който промени британската монархия  Бъкингамският дворец обявява годежа на принц Чарлз и лейди Даяна Спенсър на 24 февруари 1981 г.  Том Холанд и Зендея сключиха ли брак тайно? Том Холанд и Зендея сключиха ли брак тайно? Актрисата беше забелязана с ново бижу, което повдига въпросите дали тя и годеника и вече не са сключили брак Дмитриев призова Стармър да подаде оставка заради педофилски скандал Дмитриев призова Стармър да подаде оставка заради педофилски скандал Руският представител Кирил Дмитриев настоя за оставка на британския премиер в резултат на обвинения за намеса в случаите с педофили. Закопчаха бившия македонски вицепремиер Артан Груби, присвоил 8 млн. евро Закопчаха бившия македонски вицепремиер Артан Груби, присвоил 8 млн. евро Груби беше задържан на граничния пункт Блаце и е обвинен в злоупотреба със служебно положение. Apple пусна уникалния iPhone Air, продава се на цената на Golf 7 Apple пусна уникалния iPhone Air, продава се на цената на Golf 7 Тънкият модел се предлага с изключителен дизайн Кой беше най-издирваният наркобарон в Мексико Кой беше най-издирваният наркобарон в Мексико Немесио Осегера Сервантес, известен като Ел Менчо, беше убит при операция на мексиканската армия Уилям и Кейт загрижени, че арестът на Андрю ще навреди на здравето на краля Уилям и Кейт загрижени, че арестът на Андрю ще навреди на здравето на краля Според информация от кралски източници, двойката е дълбоко разочарована и чувствата им за смут бяха намекнати на наградите БАФТА
Андрей ГЮРОВ, служебен премиер Андрей ГЮРОВ, служебен премиер 65 милиона евро за изборите не са разход, а инвестиция
Виц на деня Виц на деня Двама се разхождат из гробищата и четат надгробните плочи.
- Петър Иванов, 1947-1996. Адвокат и добър човек.
- Бре, двама човека в един гроб погребали.
Виц на деня Виц на деня - Какво е общото в работата на туристическия агент и гинеколога?
- И двамата работят там, където другите намират удоволствие.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На една жена и трябват точно 5 секунди, за да прецени дали ще те чука.
Останалото е театър.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори