Футболистите на Нефтохимик помогнаха за лечението на момиче с тежко заболяване
21-годишната Росица Димитроваот Казанлък е с диагноза S-образна сколиоза – усукване на гръбначния стълб
По инициатива на футболистите на Нефтохимик-Бургас, отборът се включи в кампания за дарение на средства за лечението на момиче, което се бори с тежко заболяване.
21-годишната Росица Димитроваот Казанлък е с диагноза S-образна сколиоза – усукване на гръбначния стълб, което води до промяна на позицията на ребрата.
Заради прогрес на заболяването, младата жена вече има леко разместване на сърцето и белия дроб и непрестанни, силни болки в гърба. Лекарите в Турция дават 100 % шанс за успех на операцията, но сумата й е близо 40 000 евро.
За да помогнат на Роси футболистите на Нефтохимик й изпратиха тениска с автографи от целия отбор, която ще бъде продадена на благотворителен търг. Ако искате и вие да помогнете, информация за кампанията може да намерите тук:
АПС поискаха от Йотова да наложи вето върху Изборния кодекс
Над 4000 евро за квадратен метър достига цената на жилище в центъра на София
Алианс за права и свободи на консултации при президента
Бивш шеф в МВР: Интерпретациите около „Петрохан“ водят до фикция, не до истина
Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали
Kак да разпознаваме фалшивите банкноти и кои устройства са надеждни
Седем български състезатели стартират днес на Олимпиадата в Милано
Професор Рачев каза какво време ни очаква в близките дни
Адвокат Йорданка Бекирска посочи виновник за ужаса "Петрохан"
Пиян непълнолетен взе колата на баща си и катастрофира
Бивш вътрешен министър: Русия задържа килър в Дубай, ние не можем да открием кемпер на 70-80 км
Пребиха съдията, предложил брак на приятеля си на стадиона
