Възрастна германка опита да прекара нелегално 206 хил.евро през пункта в Малко Търново
Колата с испанска регистрация е пристигнала на митническия пункт на 11.02.2020 г. около 19.00 часа на изходящо трасе от България за Турция
Недекларирани 206 590 евро откриха митнически служители от Главна дирекция „Митническо разузнаване и разследване“ /ГД МРР/ и митнически служители от Териториална дирекция Южна морска, при съвместна проверка на лек автомобил на Митнически пункт Малко Търново.
Колата с испанска регистрация е пристигнала на митническия пункт на 11.02.2020 г. около 19.00 часа на изходящо трасе от България за Турция, управлявана от немски гражданин, придружаван от своята майка, немска гражданка. В зоната за митнически контрол двамата са заявили пред митническите служители, че нямат нищо за деклариране. При последвалата митническа проверка, в ръчна чанта, поставена под краката на пътничката в автомобила, са открити недекларирани 206 590 евро, в пачки с различни купюри от 10 до 500 евро.
Недекларираната валута с левова равностойност 404 054, 92 лева е иззета. По случая е образувано досъдебно производство, което се провежда от разследващ митнически инспектор от ГД МРР, под надзора на Районна прокуратура-Бургас
ДБ призова Йотова да свика спешно КСНС заради войните и разнобоя във властта
Празникът се превърна в кошмар: 13-годишно момче загина под рухнал фонтан в Испания
Сценарият от 2010 г. се повтори: Зловещите съвпадения зад световната титла на Испания
Рожден ден с доза сексапил! Тита разпали страстите на плажа в Черноморец (СНИМКИ/ВИДЕО)
ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки
Българин изхвърча от влак със 120 км/ч след жесток побой с пътник
Бургас изстина след еврото: Сделките се сринаха с 23,9%, но цените още летят
Нова следа в случая Петрохан: Групови ритуали с аяуаска преди трагичния край
Градински мебели за уютно и красиво външно пространство
Фонд "Култура" плащал бельо, боксери и туристически обувки като работно облекло
Всичките ни документи в телефона: Какво става, ако го изгубим или ни хакнат
13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания
