Куката заби плеймейтката Деси Димитрова
Актьорът Мариан Вълев отново е забил моделка. Куката от хитовата поредица "Под Прикритие" за първи път се появи с жената до себе си вчера вечерта в коридорите на bTV. Докато той гостуваше в "Шоуто на Николаос Цитиридис", в кафенето под медията го е чакала плеймейтката Деси Димитрова, популярна като Деси Фотосесията.
След края на записа на вечерното предаване двамата са се хванали под ръка и са тръгнали в посока паркинга на НДК, разкриват свидетели. Вълев винаги е бил почитател на красивите жени и дълго време делеше едно легло с корица на "Плейбой". Преди дни в предаването "Папараци" Куката отговаряше на хейт коментари.
На един от хейтърите той отговори, че до себе си има такава красавица, която анонимният коментатор никога няма да има.
Двамата усилено пазят отношенията си. Това не е първата връзка с интелектуалец за Деси. Преди повече от година популярният диригент Максим Ешкенази също се похвали, че е в доста близки отношения с плеймейтката.
Руските жени отказват да раждат, нацията се топи с до 800 000 души на година
Комбайн преряза ръката на млад работник при тежък инцидент край Исперих
Миш-машът - любимото ястие на Тодор Живков
18-годишен с БМВ излетя на тротоара и се заби в стълб, на косъм от брутална трагедия с майка и дете във Варна
Черешов колапс в Кюстендил: Реколтата гние по дърветата заради ниски цени
Цените на чушките и тиквичките се сринаха, но доматите и плодовете поскъпват
„Бай Ганьо“ на море: Българин паркира джипа си на плажа в Гърция и затъна, вадиха го с багер
Черни дни за Дупница: Тридневен траур за баба, дядо и внучетата им след немислимата трагедия във водите на р. Струма
Милиарди под матрака: Българите са задържали над 1.5 милиарда лева след въвеждането на еврото
Как Coca-Cola носи над 800 млн. долара на година без нито една продадена акция
Огнен ад край Солун: Евакуираха три предградия и социален дом, пиян старец е арестуван за палежа
Неделният ден носи идеален летен плаж, но и изолирани превалявания
