Тони Димитрова ще пее в затвора утре
Любимата на бургазлии изпълнителка ще е специален гост на честванията за 81-та годишнина от откриването на окръжния затвор в Бургас
Певицата Тони Димитрова ще бъде специален гост за честванията на осемдесет и първата годишнина от откриването на затвора в Бургас. Събитието ще бъде отбелязано тържествено утре. Гала-концертът ще събере затворническата администрация, представители на МВр, магистрати и лишени от свобода, съобщава Дарик.
Любимата на бургаската публика изпълнителка ще вдигне настроението в зала „Хоризонт“ в затвора. Заедно с нея на сцената ще излезе и музикантът Росен Сеновски.
А преди грандиозното шоу на Тони Димитрова, своят талант ще покажат и десет от най-изявените творчески натури сред лишените от свобода. Те ще представят „широкоспектърен“ музикален спектакъл, включващ танци и хитови изпълнения в различни жанрове - от поп-фолк, евъргрийни и популярна българска музика.
На сцената ще изяви и пианист, гастролирал в Германия, който обаче в момента изтърпява присъда в затвора. Утре той обаче той ще се представи с песен.
Десетки творци и издатели пред фалит заради забавени плащания по Фонд Култура
Забележка за висока скорост, доведе до саморазправа и смърт на мъж от Бистрица
Професор Рачев със стряскаща прогноза за февруари
Румен Радев с остра реакция след новите промени в Изборния кодекс
Язовирите "Кърджали" и "Студен кладенец" преливат, села остават откъснати от света
Катастрофа между две коли край село Бата, млад шофьор пострада
19-годишен бандит се провини отново в Несебър
Вълна от пияни шофьори в Бургаска област
6 февруари е голям празник
САЩ предупреди гражданите си незабавно да напуснат Иран, Тръмп с остри думи за Хаменей
Времето се подобрява, големият мраз и пороите отстъпват
След 14-часово заседание, депутатите отмениха днешното

Кмета, попа, ББ няма ли да дойдат?
Разбирам да е училище, театър, мозей, то "затвор " :(
Нещо като ac/dc пред общината