Бургаският депутат Севим Али участва в семинар за млади парламентаристи във Вашингтон
Участие в него взе още един народен представител от Бургас - Галя Желязкова
Бургаският депутат от ДПС Севим Али взе участие в семинар за млади парламентаристи в столицата на САЩ - Вашингтон. Форумът бе на тема „Политическото включване на бъдещите лидери в региона на ОССЕ”.
Семинарът е организиран от Комисията по сигурност и сътрудничество в Европа (Хелзинкската комисия на САЩ) и със сътрудничеството на Парламентарната Асамблея на ОССЕ. Участие в него взе още един народен представител от Бургас - Галя Желязкова от ГЕРБ.

Сред темите на форума бяха „Перспективата 20-30: ангажиране на младите хора за по-сигурно бъдеще”, „Устойчиво бъдеще: осигуряване на работни места, иновации и опазване на околната среда”, „Да опазим бъдещето си: демократични процеси, права на човека и политическо включване“. Основни говорители по тях бяха представители на американския Конгрес, президентът на ПА на ОССЕ Георге Церетели, генералният секретар на ПА ОССЕ Роберто Монтела, експерти.
Българската делегация беше водена от ръководителя на делегацията на Народното събрание в ПА на ОССЕ Десислава Атанасова. В състава й бяха още Теодора Халачева (ПГ на БСП за България) и Кръстина Таскова (ПГ на ПП ВОЛЯ).
Сричащият депутат Стефан Апостолов измести по преференции Росен Желязков в Благоевград
Япония алармира за повишен риск от "огромно" вторично земетресение
Няма да повярвате какво откриха в съблекалня на футболното игрище (СНИМКА)
До началото на летния сезон кметството в Лозенец ще блесне
Нежният пол залитна по Радев, харизмата на Бойко стихва
Димитър Бербатов: Елате на "Лазур" и бъдете част от една благородна кауза!
СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Царево отбеляза 150 години от Априлското въстание
Баскетболен кош падна върху момче
Ангажирани и доволни служители – как да създадем силни екипи?
Пеевски взима почти 3 пъти повече гласове от Доган в Турция
Двама шофьори се скараха на АМ "Тракия", единият напръска другия с лютив спрей
Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония

Вероятно сега плаща ес, а сетне петдесет години ще го плащаме с лихвите... също като обученията на родните евроатлантици, включително и градската от социалното.