Прокуратурата протестира решението общинският съветник Бенчо Бенчев да се лекува в Турция
Спрямо него е взета мярка за процесуална принуда – „Забрана за напускане пределите на Република България“
Районна прокуратура – Бургас протестира определение на Районния съд в града, с което е разрешено на подсъдимия Бенчо Бенчев да напусне пределите на Република България до 31.03.2020 г., съобщиха от държавното обвинение.
Определението е постановено в открито съдебно заседание на 05.02.2020 г., във връзка със съответно нарочно искане, отправено от защитниците на подсъдимия.
Припомняме, че спрямо Бенчо Б. бе взета мярка за процесуална принуда – „Забрана за напускане пределите на Република България“. Тя бе наложена в хода на воденото срещу Бенчо Б. досъдебно производство, с постановление на прокурор от Районна прокуратура – Бургас, като към настоящия момент мярката не е отменена от съда.
Протестът на Районна прокуратура – Бургас трябва да бъде разгледан от Окръжния съд в града, който е компетентен да се произнесе по него.
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди
Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО)
Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО
Тези зодии получават шанс, който идва веднъж на 12 години
Как OnDrive променя обслужването на автомобили на локално ниво?
