×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Добра ли си в леглото (мъжкото мнение)


Добра ли си в леглото (мъжкото мнение)
Ключови думи: секс, съвети
02 Февруари 2020, Неделя, 22:00 ч.

Ето ти няколко изненадващи сигнала, по които сладурът насреща разчита коефициента ти на полезно действие в спалнята далеч преди да сте стигнали до нея

Убедена си, че щом излезеш с някой мъж, той автоматично започва да превърта в главата си порочни картини на тема страхотните ти умения в леглото? Е добре, така си е. Само че въпросният тип не разчита единствено на въображението си, което му нашепва колко красиво ще бъде тялото ти без дрехи. Можеш да заложиш любимите си обувки, че той обръща внимание и на някои двусмислени знаци в държанието ти, пише cosmopolitan.bg

Говорът ти

А ти си мислеше, че мъжете не ги бива за слушатели! Нищо подобно. Истината е, че следим много внимателно всяка твоя дума. И колкото по-гладко говориш, толкова по-добре. “Дразня се от лошия начин на изразяване – твърди Милен (27). Наскоро той се сблъскал с жена, на която правилният изказ не бил най-силната страна. - Изглеждаше много готино гадже, но като си отвори устата, всяка втора дума беше “значи” и “просто”. А когато не съм заинтригуван извън спалнята, нямам желание да стигам до нея.” И внимавай със словесните откоси – ако скачаш от тема на тема, ще решим, че си прекалено погълната от себе си, за да бъдеш добра любовница. Последен съвет: жените, които непрекъснато говорят за секс, ни се струват по-скоро забавни отколкото способни да ни доставят удоволствие, така че ограничи мръсните приказки. За твое добро е.

Храненето

Ако гаджето, с което сме на среща, предпочита разнообразното меню, си вадим извода, че ще е готова да експериментира и в други области. Ако обектът на твоето желание предложи нещо нестандартно (да речем, индийска кухня), не се колебай, ами действай смело.
За да разгадаем предварително креватните ти маниери, обръщаме внимание и на начина, по който похапваш. Така поне твърди Мартин (25): “Последното ми гадже се хранеше лакомо – разкъсваше дюнера и облизваше соса от пръстите си. Беше дяволски добра в леглото.” Но ако ровиш срамежливо в чинията си, или още по-лошото – броиш всяка хапка в диетичното си меню, нищо чудно твоят придружител да поиска сметката, още преди да са ви сервирали кафето.

Чувството ти за хумор

Хей, това е среща с гадже, не политическа сбирка на високо равнище. Затова гледай да не взимаш нещата твърде насериозно. Жените често си поставят ограничения, когато става дума за майтапи: “Не можеш да се шегуваш с това”, ”Не можеш да се шегуваш с онова”, досадно звучи! Предпочитам гадже, което се майтапи без излишни задръжки, изглежда много секси” - казва Ангел (33). Тоест не бъди чак толкова дипломатична. Това показва на мъжете, че имаш лоша страна и не си докачлива. В превод: няма да ни гледаш все едно сме триглава ламя, ако по време на секс предложим нещо по така.

Начинът, по който се докосваш

Сигурно ще решиш, че в главите ни нонстоп се върти порно лента и ще имаш пълното право, впрочем, но това е положението! Видим ли жена, която не се срамува да се докосва, няма как да не си помислим: “Уау, каква гореща мацка!” Когато подсъзнателно прокараш ръка по тялото си, показваш, че се харесваш и се чувстваш добре в кожата си. “На една от първите ни срещи гаджето ми оправи каишката на обувката си, без да откъсва очи от моите – спомня си Жоро (29). - Изглеждаше спокойна и самоуверена, а моментът беше странно интимен.” Така че препоръчваме ти да се галиш на воля! Не след дълго ще копнеем и ние да направим същото.


В категории: Лайфстайл


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Среднощна гонка в Бургас: Автомобил се разби в кръговото към „Меден рудник“ (видео) Среднощна гонка в Бургас: Автомобил се разби в кръговото към „Меден рудник“ (видео) Екшънът е станал около 3 часа след полунощ  Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защото между „полицията се е издънила“ и „властта арестува журналисти“ има една досадна подробност, коментира журналистът Ангел Зафиров Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Логиката на тази дълбока държава е желязна: Не вкарваш в затвора съдията или прокурора, когото си хванал в прегрешение, а го повишаваш „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа Димитър Николов, Стоян Кижев и Глен Хабимана донесоха успеха с 3:1 над „Димитровград“ в Българово „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград Ивайло Климентов откри в 22-рата минута, а бургазлии нанесоха втори удар малко преди почивката След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел Господ и Света Богородица ни го изпратиха, споделя дама, която влязла в морето с дъщеря си до коленете при червен флаг Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Денис Токмак и Нуретин Пюскюлю намалиха резултата в края Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята От 28 до 30 август външна фирма, по информация на Флагман.бг, възнамеряваше да проведе в района на параклиса край селото събор с музикална програма, различни етно изпълнения, джаз, палатки и рекламирано „огнено шоу“ Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Най-сериозното покачване е отчетено при Лом, докато при Русе реката остава на минус 128 см и ограниченията за корабите са в сила Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Настояват Община Бургас да направи спешна проверка
Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Едно от тях било намерено със счупен десен крак, порязвания и охлузвания по лицето Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Двама гръцки граждани и три компании попаднаха под американски санкции заради доставки на гориво за танкери, свързвани с Техеран Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Договорът сочел 12,31 евро бруто на час и 35-часова седмица, а работниците твърдят, че са се трудили по 14 часа на ден Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Операторът на аутокюто Габриел Перес знаел предварително съдържанието на президентските речи и превърнал достъпа си до тях в печеливши сделки Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Останките от безпилотния самолет са предадени за експертиза, полицията предупреди почиващите да не докосват подобни находки Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Домашният любимец вдигнал тревога посред нощ, а Бърт Гербер успял да потуши пламъците с градински маркуч Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Губернаторът на Тенеси Бил Лий подкрепи промяната, а над 160 хиляди души вече са застанали зад идеята 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг Йордан Йорданов изпрати снимка до „Вашият сигнал до Флагман.бг“ и пита защо при хроничния недостиг на места един автомобил трябва да лишава съседите от още едно МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала Кабинетът отхвърли твърденията, че активистката е била държана далеч от премиера, а проверката трябва да установи защо по-късно полицията я отвежда с белезници Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Инфлуенсърът Боби Борисов призова шофьорите да питат за цената предварително, след като негов приятел останал неприятно изненадан от сметката
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори