Кобрата: Ще победя Джошуа, не играя за пари
"Чувствам се в спортния пубертет", пошегува се Пулев
Смятам, че ще победя Антъни Джошуа, дори и в Лондон, нахъса феновете си Кубрат Пулев пред Нова. Мачът между двамата големи се очаква в края на май или началото на юни, но все още не договорено мястото. Кобрата предпочита да се бие в Истанбул, а Джошуа в родния му град - Лондон.
"Ще стане един уникален мач", очаква Пулев, който от 3 седмици усилено тренира в базата в Белмекен. Кобрата разкри, че 5 месеца са напълно достатъчни за подготовката му. "Много бързо влизам във форма", добави той. Най-важното било да няма контузии.
"Не се притеснявам, че ще изпитам болка", каза Пулев. Той се върна и в 2017 г., когато мачът му с Джошуа не се състоя заради контузия на Пулевр предава lupa.bg.
За Кобрата е най-важна победата, за да имаме световен шампион в най-тежката категория. За противника си каза, че е опасен съперник, който прави серия удари, взривява, но после му трябва време да се възстанови и почива.
"В момента се чувствам в спортния пубертет", пошегува се Кобрата. А иначе бил в перфектна форма, здрав.
"И тогава, и сега продължавам да не играя за парите", каза той по повод 2008 г., когато става европейски шампион при аматьорите. Той разкри, че дълги години боксьорите ни получавали 700-1500 лева, които дори се молили да им ги изплатят.
Великобритания освободи и депортира двама българи, осъдени за шпионаж
Черната статистика расте: Над 4000 загинали след трусовете във Венецуела
Тръмп насочи 1000 ракети към Иран заради заплахи за покушение
Учени откриха как да разрушат защитата на устойчивите бактерии без антибиотици
Жега в събота, морето става за плаж
Дневен хороскоп за 11 юли 2026: Късметът е с Овена, а Водолеят да не бърза с важните решения
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем
Трагедия в Ибиса: Млад бохем почина внезапно
Брутално убийство се разплете след 42 години! Застаряващи братя до живот в затвора
Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма
Млад музикант издъхна след фатално падане от балкон
