Левскари се събраха инцидентно на протест пред парламента
Митингът се организира във "Фейсбук", но бе малоброен
Левскари се събраха на протест пред парламента. Те, както изглежда, са провокирани от акцията на държавата срещу собственика на футболния клуб Васил Божков.
Митингът се организира от вчера във „Фейсбук“ под лозунга: „Протест в защита на Левски“.
Самите фракции на феновете обаче са разделени по въпроса дали следва да се протестира. Вероятно това е и причината пред парламента да се съберат едва около 50 – 100 човека.
От Столична община съобщиха за „Флагман“, че няма уведомление за протест, т.е. митингът е нерегламентиран.
Въпреки това полицията не изгони присъстващите, като охраняваше спокойно периметъра. Трафикът по жълтите павета не бе блокиран. Ситуацията бе мирна и спокойна.
Присъстващи фенове изразиха разочарование от малкия брой отзовали са на призива за протест.
Митингът бе обявен за 12 ч. и продължи около час.
Z мафията превзема Европа: Наема 15-годишни убийци за 160 паунда и показва престъпленията в TikTok
86,5 кг марихуана откриха в автобуса на футболни Сао Пауло
Битката за Ормуз се изостря: Иран държи протока затворен
Окръжният прокурор на Бургас загрижен за пилота на падналия делтапланер, лекарите не дават надежда
Ужас в детска градина: Мъж уби жена си и 7-годишната им дъщеря, после се самоуби
Европа под сянката на Луната: Милиони гледаха слънчевото затъмнение
Ивайло Диманов на морско турне с виртуален билет към Несебър, Касандра, Созопол и Венеция
Рязка промяна на времето: Очакват се дъждове, бури и градушки
13-ти е чудесен ден дори за фаталистите! Две зодии ще се радват на голям късмет
Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година
Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа
Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“

А аз много добре знам, че от мутрата се ражда мутра, от бандита - бандит.
Ако правиш секс с монстър, ще забременееш от монстър и ще родиш монстър. Кръглата маса беше секс с монстър и затова се роди монстър. Управляващата тогава прослойка, не класа, а държавно-партийно-комунистическа номенклатура от 80-те години се договори със собствените си отрепки, че ще бъде вечно на власт, ще се променят за една нощ, от комунисти ще се превърнат в антикомунисти, като арестуват този, който най-много им пречеше - Тодор Живков. Ще царуват безпроблемно следващото хилядолетие.