Откриха елен с отрязани крайници и рога край Перла
Бургазлия се натъкнал на находката, сигнализирал в РУП Приморско
Елен с отрязани крайниците и рога е открит край плажа Перла в Приморско, съобщават очевидци.
На находката е попаднал бургазлия с малко име Николай вчера се е натъкнал на ужасяващата ноходка и е сигнализирал в РУП Приморско.
Полицаите са установили, че на тялотото са изрязани четирите крайника, както и прорезна рана на врата с дълбочина 7-8 см.
„Най-голямата трагедия, олицетворяваща България! Искам да изкажа благодарности на дежурните полицаи в РУП-Приморско за съпричастността, която показаха. Това е убит елен с изрязани бутове и рога на метри от алеята на местност ,,Бегликташ” в Приморско, където от деца сме се разхождали. Гледката е потресаваща,потекоха ми сълзите това не е човешко. Толкова красиво животно обезобразено за 4 бута и едни рога,с отрязани крака това е безумие! Това животно дори и мъртво излъчва благородие”, пише Николай Николов в групата Шофьори Бургас.
Карлос Алкарас с брутален мач в Монте Карло
Нова любов идва в живота на тези зодии
Топ трикове за по-чист и подреден дом
Бърза и вкусна супа за цялото семейство - лесна домашна рецепта
Левандовски пред интересен свободен трансфер
Георги Иванов с тежки думи за рефера Кабаков
Внезапно почина кандидат-депутат
Издирват в цяла България Димитър, животът му е в опасност
Бургазлии се юрнаха към Турция за празниците – километрично задръстване към ГКПП „Малко Търново“
Още три големи имена идват за „Мача на Надеждата“ на „Лазур“
Домашен козунак за Великден - лесна рецепта с пухкави конци
Силен период започва за 4 зодии
