Галена с пошли снимки в най-известния хотел във Венеция
В него са снимани филмите от поредицата Джеймс Бонд
Един от прочутите хотели във Венеция, в който са снимани световни кинопродукции като “Туристът“ и “Казино Роял“, от поредицата за Джейм Бонд, отвори вратите си за новата фотосесия на Галена.
Звездата на музикална компания “Пайнер“ позира на фона на уникалния старинен интериор на хотел “Даниели“, превърнал се в истинска легенда за любителите на пътешествията и световните знаменитости. Там са отсядали Елизабет Тейлър, Омар Шариф, Джони Деп, Харисън Форд и др.
И Галена остана в плен на розовите мраморни колони, разкошното стълбище в пищния салон, както от стъкления покрив и полюлеите от стъкло Мурано. Затова заедно със своя екип тя реши да запечата този разкош в красива и пищна фотосесия. Снимките на Костадин Кръстев – Коко радват сетивата, а Галена отново е дръзка и секси в своята нова, италианска фото авантюра, пише Блиц.
Как да измием прозорците без следи - лесни и ефективни методи
Новата перла на ЦСКА мина под венчилото
Най-вкусните пържени картофи на фурна - лесна домашна рецепта
Как да почистим пералнята лесно - безопасни домашни методи
Петък 13-и идва - според астролози тази зодия трябва да внимава най-много
Най-лесната баница с готови кори и сирене - бърза домашна рецепта
Премахване на миризмата от обувки с домашни средства - лесни и безопасни методи
Как да почистим микровълновата за няколко минути
Домашна шкембе чорба - рецепта стъпка по стъпка за истински вкус
Най-силната черта на зодиите - какво прави всеки знак от зодиака уникален
Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова
Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека
