×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Насъщният скочи от 89 на 95 цента
  • Петно от мазут на варненски плаж, Басейновата дирекция се самосезира
  • НСИ: Населението на България е намаляло с над 14 хиляди души през 2025 г.
  • КЗК настоява за спешна координация между властите за пазарите на храни и горива
  • Разбиха печатница за фалшиви пари в София, арестуваха двама
  • България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вандали вилняха в Борисовата градинка в Бургас


29 Януари 2020, Сряда, 19:19 ч.
Автор: Флагман.БГ

Потрошена е къщичката за книги

Днес Община Бургас изпрати мобилен екип да възстанови щетите от вандалски прояви в Борисовата градина. Счупената къщичка за книги е поправена. Струпаните на купчина пейки са върнати по местата. Две от тях имат изкъртени дъски за сядане, взети са размери и се изработват нови. Неотдавна бяха откраднати две новозасадени яворчета. Скоро на тяхно място ще бъдат засадени други фиданки.

За да не се превръщат вандалските прояви в ежедневие, те трябва да бъдат наказвани и да срещат масово обществено неодобрение. Винаги, когато станете свидетели на подобни посегателства, подавайте сигнал до органите на реда.


В категории: Бургас


8
Коментара
Иван КОЛЕВ 70-годишен с рекорд във футбола 70-годишен с рекорд във футбола 29/04/2026, Сряда 19:10 19
Тервел ИЛИЕВ Кошмар за Гришо във Франция Кошмар за Гришо във Франция 29/04/2026, Сряда 18:13 0
8
Коментара по темата
8.
ушатия
30.01.2020 09:49:04
0
1
az bqh az i moite aver4eta ot vazrajdane shte prodyljavame da 4upim
7.
пълни са със сектански книги
30.01.2020 01:44:43
1
4
А някой от общината следи ли с какви книги се пълнят тия къщички? Пълни са със сектански книги
6.
До номер 1
30.01.2020 01:37:38
4
5
Теб ще те бият по пухкавия дупаринг с кожена вувузела.
5.
гражданин
29.01.2020 22:09:24
0
5
Всяка година ми прави впечатление че непрекъснато се слагат нови пейки по трасето на Приморски парк Интересно как ги крадат и отделно че ги взломяват През лягото се обозначават по кафетата чат пат от общинска полиция и чат пат ЖАНДАМЕРИЯ С АВТОМОБИЛИ през мъртвия сезон не по алеите ми и по единственаработеща кръчма се не забелязват .За осветлението неможе и да се мисли.Обозначени стълбове с не сетещи лампи .
4.
пенсионер
29.01.2020 21:59:14
0
6
Обаждаме се но кой ни чува сПЛАШИХА БЕЗДОМНИЦИТЕ КЛОШАРИ ОТ ЦЕНТЪРА ТА ГИ НАТИРИХА В ПАрка на к-с Изгрев иСлавейков лежат по пейките в алеите Стряскат децата и бременни жени .
3.
Ха
29.01.2020 21:29:46
0
12
Нали има видеонаблюдене там?
Централна градкса част, а толкова хулигани!!!
Селяндурите задладяха Бургас
2.
Аз
29.01.2020 21:27:51
0
15
Да махнат циганите, бездомниците и малките наркоманчета от там! Да има контрол и върху кучкарите - всеки ден кучетата са пуснати извън огражденията и с*рат където сварят. Това вече не е градинка, а кенеф за хора и животни. Вечер не можеш да минеш оттам.
1.
XX
29.01.2020 20:09:34
2
17
Хулиганството не е от вчера и не се оправя с ценностите на вувузелите от социалното министерство, а с бой!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това нерегламентираното свърталище (ВИДЕО) Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това нерегламентираното свърталище (ВИДЕО) Бургазлии се страхуват да стигнат до домовете си, бездомници и алкохолици живеят буквално пред вратите им  Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Планира се и създаването на парламентарен съюз за Силна България в Силна Европа 70-годишен с рекорд във футбола 70-годишен с рекорд във футбола Влиза в официален мач Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Делян Пеевски с подходящи назначения овладя начина, по който се отпускат ресурси и хората му трябва да бъдат заменени, подчерта тя Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево В българския НК няма предвидено наказание за блудство или насилване на домашно животно Разкриха печатница за фалшиви евро в столицата, двама са арестувани Разкриха печатница за фалшиви евро в столицата, двама са арестувани ГДБОП разкри мащабна операция за неистински евробанкноти, използвайки криптовалута и криптирани приложения Урок по правосъдие за четвъртокласниците от СУ „Иван Вазов“ в Бургас Урок по правосъдие за четвъртокласниците от СУ „Иван Вазов“ в Бургас Малките гости се запознаха с основните функции на съда и значението на закона в обществото Община Бургас обяви графика за изплащане на възнаграждения на членовете на СИК Община Бургас обяви графика за изплащане на възнаграждения на членовете на СИК Над 200 деца ще участват във флашмоб за старта на Джиро ди Италия в Бургас Над 200 деца ще участват във флашмоб за старта на Джиро ди Италия в Бургас Танцови школи и НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров“ ще представят пъстра хореография на 8 май Gen Z: Една трета от младите хора вярват, че са... екстрасенси Gen Z: Една трета от младите хора вярват, че са... екстрасенси Ако не виждате в бъдещето, може би просто сте твърде стари...
Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Стотици полицаи нахлуха в строго охраняван бивш дом за сираци в Чешир Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Тук също телевизионните сезони са различни, всичко е възможно. На нас ни харесва, каза му водещата от БНТ Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Според предварителни доклади цените могат да се повишат с приблизително 30% поради геополитическото напрежение около Иран. Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Историческата резиденция в сърцето на Флоренция е свързана с Галилео Галилей и неговите астрономически наблюдения. Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Въпреки настойчивите въпроси кои са тези олигарси, ген. Решетников каза, че не знае и отказа да спомене каквото и да е име Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Членувете на Републиканската партия отхвърлиха опитите на Демократите да ограничат правомощията на президента Тръмп за военни действия срещу Куба България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела Пред нас са само държави като Естония, Люксембург и Белгия Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Патрулите казват, че са морални пазители на законите на исляма, всички те са мигранти Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Тръмп разкри, че майка му била влюбена в краля Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Гръцките власти налагат ограничения за защита на екосистемите и борба със свръхтуризма
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента Правителството не е готово.Тепърва ще гърмят бомби в парламента. Идват трудни времена Виц на деня Виц на деня Мъж в магазин за дрехи пита продавача:
- Жена ми е много капризна! Ще можем ли да сменим тази рокля, ако не и хареса?
- Разбира се.
- Колко пъти?
Виц на деня Виц на деня На опашката в супермаркета мъж казва на този пред него:
- Тази жена Ви пререди. Защо не и кажете нещо?
- Не виждате ли, че е взела вино, шоколад и... превръзки. Да не съм луд да се разправям с нея?!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Наемаме само женени мъже, защото те са свикнали да приемат заповеди!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори