Приемаме квалификации за две световни по плуване
Турнирите са от вътрешния календар на БФПС и те ще дават възможност за покриване на нормативи на шампионатите на голям и млък басейн
България ще бъде домакин на две квалификационни състезания за световни първенства по плуване, след като заявките ни бяха одобрени от Международната федерация (ФИНА).
Турнирите са от вътрешния календар на БФПС и те ще дават възможност за покриване на нормативи на шампионатите на голям и млък басейн - Абу Даби през тази година и в японския град Фукуока догодина.
Въпросните състезания са третото издание на Black Sea Cup, което ще се състои във Варна от 12 до 14 юни (за Фукуока 2021), и шестото издание на „Бриз“ в Бургас от 9 до 11 октомври (за Абу Даби 2020).
Тазгодишното издание на турнира "Бриз" в Бургас се очаква да е изключително интересно. Ще дойдат минимум 600 състезатели, има и голям награден фонд, анонсираха организаторите.
Арестуваха пиян украинец след катастрофа в Поморие, румънец спипан с Lamborghini в Бургас
Задържаха пловдивчанка за кражба на чанта с 200 евро от гъркиня в Поморие
Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени
Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години
До 36 градуса днес, пет области са под жълт код
Дневен хороскоп за 3 август 2026: Пари за Овена и Лъва, а Везните да избягват инвестициите
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
Патриарх Даниил прекъсна литургията след скандирания срещу Митрофанова
