Депутати в спор за водната криза: Кой ще поеме отговорността – народа ли?
БСП не може да управлява, каза Ивелина Василева, а Христо Проданов изтъкна, че потърпевши от управлението на безотговорното правителство са гражданите
Кой трябва да понесе отговорността за водната криза – народа ли? Депутатът от Бургас Ивелина Василева и колегата й от БСП Христо Проданов влязоха в спор в кулоарите на парламента за това кой я предизвика и дали управляващите трябва да останат на власт или БСП са алтернатива.
„БСП доказа, че не е алтернатива. Никога не сме бягали от отговорност. Заедно трябва да намерим най-добрите решения срещу кризата. Опозицията трябва да критикува, но и да дава решения“, коментира депутатката от ГЕРБ.
„Само преди броени месеци хората дадоха своето доверие на управляващите. Не е в полза на българските граждани да има политическа криза“, добави тя.
Ние говорим за криза, предизвикана от вашето управление, заяви обаче опонентът й.
Която трябва да бъде решена, прекъсна го Василева.
„Причината за тази криза продължава да се оправдава с някой друг. Цялата отговорност за това безхаберие и некомпетентност ще бъде понесена от българските данъкоплатци и от народа. Може да говорим красиво, но действителността виждат българските граждани и тя е такава благодарение на управлението на Бойко Борисов“, добави Проданов.
Положението в Перник е наистина тежко и е важно максимално бързо трябва да бъде реализиран набелязаният план и решенията, които са взети за водната криза, каза пък Ивелина Василева.
Пред Нова телевизия пък депутатът от ГЕРБ Александър Ненков каза, че управляващите не са се закопчавали за властта. „Когато се вижда какви са обществените настроения, сме си подавали оставките и сме отивали на избори. Всички знаят какво ще се случи, ако правителството падне – ще има политическа криза“, коментира депутатът.
Каква алтернатива е БСП се видя преди два месеца, които отново бяха спечелени от ГЕРБ, добави той.
Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек
Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ)
Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол
След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро
Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел
За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината
НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни"
Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All
Допълнителни медицински екипи и линейки по черноморските курорти
Глух ли си, бе: Преслава спря участието си и смъмри охранител
Скъсан колан и ремонти без разрешение: Опасни нарушения при парасейлинг по морето
Георг Георгиев: ГЕРБ няма да бърза с кандидата си за президент

https://i.postimg.cc/JhJZP7rV/EPZMCM0-XUAArfmv.jpg
e па така е в демокрациите... освен ако има опозиция де.