Гласуват вота на недоверие, правителството ще падне ли заради водната криза?
29 Януари 2020, Сряда, 06:46 ч.
Автор: Флагман.БГТой бе внесен от БСП и подкрепен от ДПС
Парламентът трябва да гласува вотът на недоерие към правителството, внесен от БСП, съобщава Нова телевизия.
Левицата стартира процедурата заради водната криза в Перник, лошото качество на въздуха и вноса на боклуци от Италия.
"За" ще гласуват освен социалистите и депутатите от ДПС.
Така простите сметки показват, че вотът няма да бъде успешен.
В категории:
Политика
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Тях ако не ги обвинят, че са патерица на ГЕРБ, ще ги оплюят, че са се съюзили с ДПС. И в двата случая излизат боклуци.
А ние във всеки случай сме прецакани:
- Ако остане правителството, остава диктатурата на Валери и Каракачанов
- Ако падне правителството, идва съюза на комунистите и турците и пак тръгваме към фалит
Единственият лъч светлита идва от резултатите на евроизборите, където БСП имаха много по-ниски резултати, отколкото всички очаквахме. Така че може би има шанс при избори да се появи някаква адекватна алтернатива на ГЕРБ от извънпарламентарните партии, която да заеме мястото на Атака, Воля и част от БСП.
Тогава пък идва другия проблем - Бай-Ганьовците ще гласуват Слави.
Общо взето - оправяйте се САМИ!
Помагайте си!
Организирайте доброволни инициативи!
Игнорирайте максимално държавата!
(О)