Гласуват вота на недоверие, правителството ще падне ли заради водната криза?
29 Януари 2020, Сряда, 06:46 ч.
Автор: Флагман.БГТой бе внесен от БСП и подкрепен от ДПС
Парламентът трябва да гласува вотът на недоерие към правителството, внесен от БСП, съобщава Нова телевизия.
Левицата стартира процедурата заради водната криза в Перник, лошото качество на въздуха и вноса на боклуци от Италия.
"За" ще гласуват освен социалистите и депутатите от ДПС.
Така простите сметки показват, че вотът няма да бъде успешен.
В категории:
Политика
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Тях ако не ги обвинят, че са патерица на ГЕРБ, ще ги оплюят, че са се съюзили с ДПС. И в двата случая излизат боклуци.
А ние във всеки случай сме прецакани:
- Ако остане правителството, остава диктатурата на Валери и Каракачанов
- Ако падне правителството, идва съюза на комунистите и турците и пак тръгваме към фалит
Единственият лъч светлита идва от резултатите на евроизборите, където БСП имаха много по-ниски резултати, отколкото всички очаквахме. Така че може би има шанс при избори да се появи някаква адекватна алтернатива на ГЕРБ от извънпарламентарните партии, която да заеме мястото на Атака, Воля и част от БСП.
Тогава пък идва другия проблем - Бай-Ганьовците ще гласуват Слави.
Общо взето - оправяйте се САМИ!
Помагайте си!
Организирайте доброволни инициативи!
Игнорирайте максимално държавата!
(О)