Гласуват вота на недоверие, правителството ще падне ли заради водната криза?
29 Януари 2020, Сряда, 06:46 ч.
Автор: Флагман.БГТой бе внесен от БСП и подкрепен от ДПС
Парламентът трябва да гласува вотът на недоерие към правителството, внесен от БСП, съобщава Нова телевизия.
Левицата стартира процедурата заради водната криза в Перник, лошото качество на въздуха и вноса на боклуци от Италия.
"За" ще гласуват освен социалистите и депутатите от ДПС.
Така простите сметки показват, че вотът няма да бъде успешен.
В категории:
Политика
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Тях ако не ги обвинят, че са патерица на ГЕРБ, ще ги оплюят, че са се съюзили с ДПС. И в двата случая излизат боклуци.
А ние във всеки случай сме прецакани:
- Ако остане правителството, остава диктатурата на Валери и Каракачанов
- Ако падне правителството, идва съюза на комунистите и турците и пак тръгваме към фалит
Единственият лъч светлита идва от резултатите на евроизборите, където БСП имаха много по-ниски резултати, отколкото всички очаквахме. Така че може би има шанс при избори да се появи някаква адекватна алтернатива на ГЕРБ от извънпарламентарните партии, която да заеме мястото на Атака, Воля и част от БСП.
Тогава пък идва другия проблем - Бай-Ганьовците ще гласуват Слави.
Общо взето - оправяйте се САМИ!
Помагайте си!
Организирайте доброволни инициативи!
Игнорирайте максимално държавата!
(О)