Гласуват вота на недоверие, правителството ще падне ли заради водната криза?
29 Януари 2020, Сряда, 06:46 ч.
Автор: Флагман.БГТой бе внесен от БСП и подкрепен от ДПС
Парламентът трябва да гласува вотът на недоерие към правителството, внесен от БСП, съобщава Нова телевизия.
Левицата стартира процедурата заради водната криза в Перник, лошото качество на въздуха и вноса на боклуци от Италия.
"За" ще гласуват освен социалистите и депутатите от ДПС.
Така простите сметки показват, че вотът няма да бъде успешен.
В категории:
Политика
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С

Тях ако не ги обвинят, че са патерица на ГЕРБ, ще ги оплюят, че са се съюзили с ДПС. И в двата случая излизат боклуци.
А ние във всеки случай сме прецакани:
- Ако остане правителството, остава диктатурата на Валери и Каракачанов
- Ако падне правителството, идва съюза на комунистите и турците и пак тръгваме към фалит
Единственият лъч светлита идва от резултатите на евроизборите, където БСП имаха много по-ниски резултати, отколкото всички очаквахме. Така че може би има шанс при избори да се появи някаква адекватна алтернатива на ГЕРБ от извънпарламентарните партии, която да заеме мястото на Атака, Воля и част от БСП.
Тогава пък идва другия проблем - Бай-Ганьовците ще гласуват Слави.
Общо взето - оправяйте се САМИ!
Помагайте си!
Организирайте доброволни инициативи!
Игнорирайте максимално държавата!
(О)