Гласуват вота на недоверие, правителството ще падне ли заради водната криза?
29 Януари 2020, Сряда, 06:46 ч.
Автор: Флагман.БГТой бе внесен от БСП и подкрепен от ДПС
Парламентът трябва да гласува вотът на недоерие към правителството, внесен от БСП, съобщава Нова телевизия.
Левицата стартира процедурата заради водната криза в Перник, лошото качество на въздуха и вноса на боклуци от Италия.
"За" ще гласуват освен социалистите и депутатите от ДПС.
Така простите сметки показват, че вотът няма да бъде успешен.
В категории:
Политика
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Тях ако не ги обвинят, че са патерица на ГЕРБ, ще ги оплюят, че са се съюзили с ДПС. И в двата случая излизат боклуци.
А ние във всеки случай сме прецакани:
- Ако остане правителството, остава диктатурата на Валери и Каракачанов
- Ако падне правителството, идва съюза на комунистите и турците и пак тръгваме към фалит
Единственият лъч светлита идва от резултатите на евроизборите, където БСП имаха много по-ниски резултати, отколкото всички очаквахме. Така че може би има шанс при избори да се появи някаква адекватна алтернатива на ГЕРБ от извънпарламентарните партии, която да заеме мястото на Атака, Воля и част от БСП.
Тогава пък идва другия проблем - Бай-Ганьовците ще гласуват Слави.
Общо взето - оправяйте се САМИ!
Помагайте си!
Организирайте доброволни инициативи!
Игнорирайте максимално държавата!
(О)