Пияният до козирката Стойчо помете бездомно куче на ул. „Иван Вазов” в Бургас
Мъжът изобщо не спрял автомобила, за да види какво се случва
Пиян до козирката мъж прегази бездомно куче на бургаската ул. „Иван Вазов”. Инцидентът е станал вчера, малко преди 20 часа, до сграда №79 Б, съобщават от пресцентъра на полицията. Зад волана на лекия автомобил „Киа Прежо” бил 41-годишният Стойчо С. от жк. „Меден рудник”, научи Флагман.бг от свой източник.
Бургазлията буквално префучал през четириногото животно, без изобщо да спре колата след това, за да види какво се случва.
Цялата сцена се разиграла пред очите на служители от Първо районно управление, който веднага подали звуков и светлинен сигнал и след секунди водачът на Киата бил спрян.
Униформените констатирали, че Стойчо е седнал зад волана след солидна употреба на алкохол, дрегерът отчел 2,63 промила.
Бургазлията отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Той е задържан за срок от 24 часа.
По случая е образувано бързо полицейско производство
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки

Аз съм близо 2 години трезвен.
Птеди това имах близо 7 години без алкохол.
Мястото им е при хората, а виновни са тези които ги развъждат, или ги изхвърлят , когато не могат да разберат че не могат да положат елементарна грижа.
Елементарния индивид няма как да разбере че разликата в живата природа е само във формата.
За една бричка всякакви кости биха представлявали проблем. Особено бричката ако се управява от пиянде.
Нито брички, нито пияндета нямат масто на улиците.
А ако имаше хора наоколо и животните щяха да са добре.
Това че човечеството не е дорасло да го разбере си е проблем на човечеството.
Ако това бе човешко дете ?
Спрете да делите природата , така както се делите вие.
С такива отрепки като този пияндурник Бургас се напълни.
За елементарните индивиди винаги е по лесно да обвинят същество което не може да говори. Защото може ли - елементарния индивид няма никакъв шанс