Пияният до козирката Стойчо помете бездомно куче на ул. „Иван Вазов” в Бургас
Мъжът изобщо не спрял автомобила, за да види какво се случва
Пиян до козирката мъж прегази бездомно куче на бургаската ул. „Иван Вазов”. Инцидентът е станал вчера, малко преди 20 часа, до сграда №79 Б, съобщават от пресцентъра на полицията. Зад волана на лекия автомобил „Киа Прежо” бил 41-годишният Стойчо С. от жк. „Меден рудник”, научи Флагман.бг от свой източник.
Бургазлията буквално префучал през четириногото животно, без изобщо да спре колата след това, за да види какво се случва.
Цялата сцена се разиграла пред очите на служители от Първо районно управление, който веднага подали звуков и светлинен сигнал и след секунди водачът на Киата бил спрян.
Униформените констатирали, че Стойчо е седнал зад волана след солидна употреба на алкохол, дрегерът отчел 2,63 промила.
Бургазлията отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Той е задържан за срок от 24 часа.
По случая е образувано бързо полицейско производство
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

Аз съм близо 2 години трезвен.
Птеди това имах близо 7 години без алкохол.
Мястото им е при хората, а виновни са тези които ги развъждат, или ги изхвърлят , когато не могат да разберат че не могат да положат елементарна грижа.
Елементарния индивид няма как да разбере че разликата в живата природа е само във формата.
За една бричка всякакви кости биха представлявали проблем. Особено бричката ако се управява от пиянде.
Нито брички, нито пияндета нямат масто на улиците.
А ако имаше хора наоколо и животните щяха да са добре.
Това че човечеството не е дорасло да го разбере си е проблем на човечеството.
Ако това бе човешко дете ?
Спрете да делите природата , така както се делите вие.
С такива отрепки като този пияндурник Бургас се напълни.
За елементарните индивиди винаги е по лесно да обвинят същество което не може да говори. Защото може ли - елементарния индивид няма никакъв шанс