Пияният до козирката Стойчо помете бездомно куче на ул. „Иван Вазов” в Бургас
Мъжът изобщо не спрял автомобила, за да види какво се случва
Пиян до козирката мъж прегази бездомно куче на бургаската ул. „Иван Вазов”. Инцидентът е станал вчера, малко преди 20 часа, до сграда №79 Б, съобщават от пресцентъра на полицията. Зад волана на лекия автомобил „Киа Прежо” бил 41-годишният Стойчо С. от жк. „Меден рудник”, научи Флагман.бг от свой източник.
Бургазлията буквално префучал през четириногото животно, без изобщо да спре колата след това, за да види какво се случва.
Цялата сцена се разиграла пред очите на служители от Първо районно управление, който веднага подали звуков и светлинен сигнал и след секунди водачът на Киата бил спрян.
Униформените констатирали, че Стойчо е седнал зад волана след солидна употреба на алкохол, дрегерът отчел 2,63 промила.
Бургазлията отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Той е задържан за срок от 24 часа.
По случая е образувано бързо полицейско производство
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Аз съм близо 2 години трезвен.
Птеди това имах близо 7 години без алкохол.
Мястото им е при хората, а виновни са тези които ги развъждат, или ги изхвърлят , когато не могат да разберат че не могат да положат елементарна грижа.
Елементарния индивид няма как да разбере че разликата в живата природа е само във формата.
За една бричка всякакви кости биха представлявали проблем. Особено бричката ако се управява от пиянде.
Нито брички, нито пияндета нямат масто на улиците.
А ако имаше хора наоколо и животните щяха да са добре.
Това че човечеството не е дорасло да го разбере си е проблем на човечеството.
Ако това бе човешко дете ?
Спрете да делите природата , така както се делите вие.
С такива отрепки като този пияндурник Бургас се напълни.
За елементарните индивиди винаги е по лесно да обвинят същество което не може да говори. Защото може ли - елементарния индивид няма никакъв шанс