Пияният до козирката Стойчо помете бездомно куче на ул. „Иван Вазов” в Бургас
Мъжът изобщо не спрял автомобила, за да види какво се случва
Пиян до козирката мъж прегази бездомно куче на бургаската ул. „Иван Вазов”. Инцидентът е станал вчера, малко преди 20 часа, до сграда №79 Б, съобщават от пресцентъра на полицията. Зад волана на лекия автомобил „Киа Прежо” бил 41-годишният Стойчо С. от жк. „Меден рудник”, научи Флагман.бг от свой източник.
Бургазлията буквално префучал през четириногото животно, без изобщо да спре колата след това, за да види какво се случва.
Цялата сцена се разиграла пред очите на служители от Първо районно управление, който веднага подали звуков и светлинен сигнал и след секунди водачът на Киата бил спрян.
Униформените констатирали, че Стойчо е седнал зад волана след солидна употреба на алкохол, дрегерът отчел 2,63 промила.
Бургазлията отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Той е задържан за срок от 24 часа.
По случая е образувано бързо полицейско производство
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа

Аз съм близо 2 години трезвен.
Птеди това имах близо 7 години без алкохол.
Мястото им е при хората, а виновни са тези които ги развъждат, или ги изхвърлят , когато не могат да разберат че не могат да положат елементарна грижа.
Елементарния индивид няма как да разбере че разликата в живата природа е само във формата.
За една бричка всякакви кости биха представлявали проблем. Особено бричката ако се управява от пиянде.
Нито брички, нито пияндета нямат масто на улиците.
А ако имаше хора наоколо и животните щяха да са добре.
Това че човечеството не е дорасло да го разбере си е проблем на човечеството.
Ако това бе човешко дете ?
Спрете да делите природата , така както се делите вие.
С такива отрепки като този пияндурник Бургас се напълни.
За елементарните индивиди винаги е по лесно да обвинят същество което не може да говори. Защото може ли - елементарния индивид няма никакъв шанс