Тортагейт: Сладкарница обвини Джулката, че черпи с краден десерт в „Черешката”, тя пък ги плаши със съд
Приятелят на плеймейтката скочи в бран на Джули и вечерята, като обяви, че именно сладкарницата е дала по негова молба рецептата
Истински "Тортагейт" се разигра след участието на Джулиана Гани в "Черешката на тортата", пише HotArena. Пловдивска сладкарница скочи след предаването, че Джулката е почерпила гостите си с техен сладкиш, който е представила за свое авторското творение.
"Разбрахме, че сме участвали инкогнито в "Черешката на тортата". Учудихме се доста, когато получихме поръчката за авторската ни сурова протеинова торта, без украса, само със заливка. Въпреки че участничката представи тортата за своя, ние сме щастливи, че впечатлихме нейните гости с нашата торта", шеговито жегнаха Гани и половинката й от здравословната сладкарница. Въпреки че не споменаха имената им, веднага фенове ги разпознаха. Масово зрителите обвиниха Джулката, че е откраднала сладкиша и го е представила за свой.
Приятелят на плеймейтката скочи в бран на Джули и вечерята, като обяви, че именно сладкарницата е дала по негова молба рецептата. Оттам пък контрираха, че са дали само съставките, а не точните пропорции, за да не се получи огледална на тяхната торта. Илиян се закани пред "България Днес" да съди сладкарницата тъй като си правила реклама на техен гръб. Младата майка пък била разстроена, че отново заради интрига името е замесено скандал.
"Ще се обадя на адвоката си и ще докажем в съда, че ние сме правили тази торта, която поднесохме на гостите. Наистина, тортата не само прилича на тяхната, тя е абсолютно същата, защото аз от години се занимавам с рецепти за здравословно хранене, мога дори само по съставки да приготвя същата торта. Наши приятели ни препоръчаха тази сладкарница и купихме от тях този вид торта, за да я тестваме и пресъздадем за гостите ни. Тортата, купена от тях, е взета 8 дни преди предаването. Смятате ли, че гостите ни нямаше да забележат торта на осем дни?!", разясни пред "България Днес" Илиян.
Той съжалява, че сладкарницата избързала с атаките. Още повече, че пази фактура от покупката за пред съда.
"Аз пари не искам, искам извинение за обидата, и то дори не публично, Нека е на четири очи. Защото имаме как да докажем, че ние си направихме нашата торта, и това ще се случи в съдебната зала".
Джулиана също разясни, че е съгласна с извинение тихомълком, тъй като по думите й "само ще им направим по-голяма реклама, ако извинението е публично".
Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото
Кристен Стюарт разказа за брака си: "Вече не съм сама срещу света!"
ЕК с първи решителен ход срещу скъпите жилища в Европа
Сланината - древна храна за лечение на всички болести
3 световни титли за България по киокушин
Радев продължава консултациите с партиите в четвъртък
Хакери удариха любимия сайт на възрастните
Кои ваучери за храна да изберем? Разликите между Наредба 7 и Наредба 11
КЗП удря по необоснованите цени и следи търговците под лупа
Коледна среща между поколенията в Царево
ГДБОП разкри международна схема за онлайн измами при продажба на автомобили
СГС върна делото срещу Иван Демерджиев на прокуратурата заради неясности в обвинението
