Нефтохимик ще изиграе контролна среща с Розова долина (Казанлък)
Днес отборът поднови тренировки след почивния ден
Нефтохимик се изправя срещу тима на Розова долина /Казанлък/ на 29 януари /сряда/, в 14:00 ч. Четвъртата поред контролна среща от предсезонната подготовка на „шейховете” ще се изиграе на стадиона в Твърдица. В предходната проверка бургаският тим надделя над Ботев /Гълъбово/ с 1:0.
Днес отборът поднови тренировки след почивния ден, който футболистите получиха в неделя. „Зелените” стартираха седмицата със занятие в Българово сутринта, с следобед тренировъчният ден ще продължи на помощния терен на Efbet Арена.
Освен контролата с „розите” е предвидена още е една проверка тази седмица. Тя ще е в петък /31 януари/, срещу тима на Добруджа /Добрич/ и ще се изиграе на стадиона в Каблешково, с начален час 14:00 ч.
Стартира вторият етап на проекта MIRACle – наука и бизнес в синхрон за иновации, в който участва БДУ
Вълшебен декември ни очаква в Община Несебър
Задържаният за катастрофата с три жертви край Пловдив - с десетки нарушения на пътя
Скандал в парламента: Асен Василев заплашва Борисов пред десетки свидетели
Засекли са шофьор с рекордните 248 км/ч с тол камери
Мутиращ птичи грип е възможно да предизвика тежка пандемия
Взеха лъскавия „Мерцедес“ на Светлана Гущерова
Нетипичен контрабанден трафик заловиха на Капитан Андреево
Изследвай се безплатно и анонимно за ХИВ в Бургас
Наглите“ разтворени в киселина? Нова версия за съдбата на изчезналите Културиста, Йожи и Регето
