Мадона си взе почивка заради лекари
Отмени концерта си в Лондон
Мадона прекъсна турнето си „Madame X“. Заради лекарска препоръка, тя си взе почивка и отмени предстоящия си концерт в Лондон, пише Tialoto.bg.
Певицата трябваше да излезе на сцената на „Palladium“, но заради обадили се стари травми ще трябва да си остане вкъщи, пишат световните медии.
„След разговор с лекарите ми беше казано, че трябва да почивам в следващите няколко дни. Както знаете, имам травми, които ме тормозят от началото на турнето. Но трябва да слушам на първо място тялото си и да поставя здравето си в приоритет“, написа Мадона в социалните мрежи.
Изпълнителката не пожела да уточни какви точно проблеми има, но заяви, че няма да си почива твърде дълго, защото не иска да разочарова своите фенове.
Много хора писаха на Мадона под изявлението ѝ и ѝ пожелаха бързо оздравяване.
По-рано, отново заради старите ѝ травми, Мадона не можа да пее за почитателите си в Лос Анджелис, Бостън, Маями, Лисабон и Ню Йорк.
И докато кралицата на поп музиката лекува старите си болежки, се говори, че компания ѝ прави младокът Аламалик Уилямс, с който тя започна да излиза в края на 2019 г.
Певицата и 26-годишният танцьор се движат често заедно и по всичко личи, че са повече от приятели.
Сбогуваме се с Любен Дилов-син в петък
Минута мълчание в парламента в памет на Любен Дилов
АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия
Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България
Полицията и доброволци на крак - изчезна 2-годишно дете
03/06/2026, Сряда 09:58
0
Българин, работещ като полицай, прострелян в САЩ
Защитник номер 1 в "Нефтохимик"
Гръцка звезда идва в Царево за Рибен фест 2026
Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+)
Сигнал до Флагман.БГ: Чанти, с шокиращо съдържание, тормозят варненци
Капризно време на морето
Дневен хороскоп за 3 юни 2026: Телецът привлича късмет и успех, Девите са изпълнени с вдъхновение
