×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Колко говориха бургаските депутати от трибуната на парламента през последната година


Колко говориха бургаските депутати от трибуната на парламента през последната година
Христиан Митев (в центъра) е най-говорилият от трибуната бургаски депутат през 2019 г.
27 Януари 2020, Понеделник, 18:40 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимки: Авторът)

Христиан Митев, Петър Кънев и Ивелина Василева водят в класацията

Христиан Митев е бил най-активният депутат от Бургаския регион от парламентарната трибуна за 2019 г. Това показва справка, предоставена на „Флагман“ след искане по Закона за достъп до обществена информация.

Данните са за периода 1 януари – 13 декември 2019 г.

Митев, който е депутат от „Обединени патриоти“, е имал 63 изказвания с обща продължителност над 2 часа и 44 мин. Юристът от партията на Валери Симеонов – НФСБ, е зам.-председател на парламентарната Комисия по правни въпроси.

На второ място по изказвания сред бургаските депутати е Петър Кънев от „БСП за България“ - 56 излизания на трибуната за над 1 ч. и 41 мин. Кънев е председател на парламентарната Комисия по икономическа политика и туризъм. Вероятно на това му качество се дължи голяма част от времето, през което е бил на трибуната – просто му се налага да чете доклади на Комисията.

Подобно е положението и с третия в класацията – Ивелина Василева от ГЕРБ, която е председател на съответния орган по околната среда и водите в Народното събрание. Тя е излизала на трибуната 35 пъти за общо 1 ч. и 40 мин.

В подредбата следват Димитър Бойчев – областен лидер на ГЕРБ, Иван Вълков – общински водач на партията в Бургас, и Йордан Апостолов от ОП.

По-надолу става смесване по показателите, защото някои имат повече на брой изказвания, но са говорили по-малко от други. Така или иначе почти поравно са се представили Николай Тишев и Тодор Байчев от „БСП за България“ и Севим Али от ДПС.

След тях са най-младият бургаски депутат – Галя Желязкова от ГЕРБ с 15 изказвания с обща продължителност от около 28 мин, и Ася Пеева също от ГЕРБ (7 изказвания в рамките на 29 мин).

Най-мълчаливи според статистиката са били Димитър Стоянов от „БСП за България“ - 2 изказвания в рамките на 10 мин, „независимият“ Ангел Исаев – 1 изказване за малко над минута, както и новият депутат от ГЕРБ Стойно Стойнов, който все още не е излизал на трибуната, освен за клетвата си.

Стойнов всъщност стана депутат чак на 13 декември на мястото на Диана Саватева, която подаде оставка, за да заеме зам.-кметски пост в Бургас. Саватева бе сред сравнително активните бургаски народни представители, но за нея не ни бе предоставена статистика.


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Сокерас
28.01.2020 08:20:50
0
6
За 1 година само 1 минута. Подкрепямете шефе
6.
КПД - 0%
28.01.2020 05:40:13
0
5
Не е важно, колко са говорили, а какво са казали. Лакардиите не са важни
5.
*********
27.01.2020 23:05:53
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
мислещ
27.01.2020 21:06:35
1
8
Вижте физиономията на тоя Христиан Митев от НФСБ.
Прилича ли ви на Форест Гъмп?
Ако не ви прилича, трябва и да го чуете как говори!
3.
Джунейт
27.01.2020 20:02:36
0
20
независимият Ангел Исаев – 1 изказване за малко над минута
2.
Куку
27.01.2020 19:36:36
0
18
А Касабов да разбираме ли че не се е изказвал нито веднъж?
1.
Танко Стойков
27.01.2020 18:47:45
2
14
Рекорда се държи от мен и никой не може да го мине, защото имам нула минути. Даже незнам и къде е тази трибуна, дето се изказват. Аз там бях, за да се нагуша, а не да плямпам.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Четирима вече са обвиняеми за грабежа край Сушица, прокуратурата разполага и с доказателства за други престъпления Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Кметът на Бургас отхвърли спекулациите за президентски амбиции и забрани отпуските в общината заради подготовката на конкурса АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми Работници по АМ „Тракия“ чакат около 1,28 млн. евро за зимното поддържане, новото ръководство обещава първо да погаси най-старите дългове Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил 61 кражби са регистрирани по плажовете от началото на юни, полицията изпраща допълнителни и цивилни екипи в най-рисковите райони Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Мъж и жена поискали преглед и тест на скъпата пратка, усамотили се в съблекалня и после заявили, че я връщат Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Супер приложението прави пазаруването в интернет още по-бързо, удобно и сигурно Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Автобус спрял, за да помогне на авариралия Сеат, пътници слезли да го избутат, а идващ Фолксваген връхлетял върху тях След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София Милиарден общински бюджет, летище, метро, Витоша и НДК - но без големи събития, които да напълнят хотелите След публикация на Флагман.бг: Закопчаха Манол, който тероризираше съседи в центъра на Бургас След публикация на Флагман.бг: Закопчаха Манол, който тероризираше съседи в центъра на Бургас 72-годишният мъж е арестуван рано тази сутрин, след като направи опит за физическа саморазправа с полицай Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата Лекари, медицински сестри и специалисти по медицински грижи настояват здравният министър да се произнесе за новото крило на болницата
Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Архипелагът Ла Мадалена вече приема повече от два пъти над смятания за поносим дневен брой плавателни съдове, а котвите разкъсват защитеното морско дъно Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Бившият шеф на БНТ направи пряка аналогия между атаките срещу певицата и сегашното недоволство от избора на морския град Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Флориан Товен наказа шампиона на Франция, Робин Рисер заключи вратата си, а кърваво-златистите спечелиха първата Суперкупа в историята си Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Телевизионният водещ попаднал на украинец с поразителна прилика с руския президент, но забелязал и една съществена разлика - мъжът бил доста по-висок Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Уважаваният учител Таня Николова е избрана за организационен секретар, на учредяването присъстваха областният координатор Георги Маджаров и депутатът Пламен Карашев Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Звездата от "Герои" и "Нашвил" има дъщеря от украинската боксова легенда, причината за смъртта й не е обявена Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Киев разполага с по-малко ракети-прехващачи, докато Москва увеличава балистичните удари и ги комбинира с дронове и други оръжия ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната Според върховния представител на ЕС досегашните ограничения са лишили руската военна машина от над 1 трилион евро Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Главата на Римокатолическата църква настоя международната общност спешно да работи за решение с две държави и траен мир Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив Корпусът на „Гербера“ е открит край Сакария, а на място са изпратени жандармерия, брегова охрана и специалисти по обезвреждане на боеприпаси
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори