Тъжна вест! Дядо Никола от Бургас си отиде на 102 години
Кметът Димитър Николов сподели, че ще го запомни като светъл и усмихнат човек и изказва съболезнования на всички, които го обичаха
На 102 години си отиде от този свят дядо Никола. Тъжната вест за смъртта на столетника от Бургас сподели във Фейсбук кметът Димитър Николов.
„Откакто съм кмет, не е имало Никулден, в който дядо Никола да не е бил пред сградата на Общината, за да е част от златната снимка с бургаските именици. Последният път се радва като дете на двумесечния Ники, с когото имаха разлика във възрастта от 102 години“, разказва градоначалникът.
„Днес разбрах, че този светъл и усмихнат човек е напуснал този свят. Ще го запомня с думите му, че тайната на дълголетието е да си позитивен, да не таиш злоба у себе си и да помагаш на другите“, сподели кметът на Бургас в социалната мрежа.
„Вечна му памет на Никола Мечев и съболезнования на всички, които го обичаха!“, добавя той.
"Днес нашият колектив- " ПК- Пристанище Бургас" се раздели с доайенът на колектива, любимецът на всички ни- столетникът Никола Мечев! Обичахме го много и ще ни липсва! Вечна нека бъде паметта му!", сподели учителката Стоя Янчева.
Погребението на дядо Никола ще е утре /неделя/ от 13 часа.в Бургаските гробища.
Известна бургазлийка показа топ форма от Бали
Мерцедес G 63 AMG за 537 000 евро изчезна вдън земя
Кирил Домусчиев похвали Папазки за ЦСКА
Валерия и Ваньо Алексиев споделят двойна любов
На каква възраст мъжете са най-палави
Министерският съвет одобри близо 2 млн. евро за ваксини за деца и бременни
Анита, бившата жена на Димитър Рачков, се оттегли от публичното пространство
Юрисконсулт във МвнР с по-малка заплата от касиерка в Лидъл
Таксата за вход поскъпна с еврото в разрез със закона
Американец планира да осинови деца и да ги отглежда с АI майка
БДУ задълбочава международното си сътрудничество с университета в Анже
