Народният представител от „БСП за България“ Петър Кънев с поздрав към Флагман.БГ за 9-тия рожден ден на медията
Поздравявам най-сърдечно целия екип за професионализма и таланта, пише председателят на Комисията по иконоимическа политика и туризъм
Народният представител от „БСП За България“ Петър Кънев изпрати поздравителен адрес по случай деветия рожден ден на Флагман.БГ.
Ето какво написа депутатът, който е и председател на Комисията по иконмическа политика и туризъм в Народното събрание:
Уважаема госпожо Касабова,
Сърдечно ви поздравявам по повод 9-годишнината от създаването на Флагман.бг.
Поздравявам най-сърдечно целия екип за професионализма и таланта, за авторитета – извоюван с труд и журналистическа непримиримост, за водещата позиция на фактор в обществения живот.
Пожелавам Ви все така да изпълнявате мисията си на независима и обективна медия в името на хората, които Ви вярват и обичат. Бъдете здрави и креативни, поставяйте си високи цели и се радвайте на нови професионални успехи. Бъдете все така социално ангажирана медия, която формира положителни ценности в българското общество.
Честит празник!
С уважение,
ПЕТЪР КЪНЕВ
Председател на Комисията по икономическа политика и туризъм

Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000
