25-годишният Мариян Вълчев от ул. „Урал” е разбивачът на кафе машини в жк. „Славейков”
Младежът направил пълни самопризнания
Криминално проявеният Мариян Вълчев от ул. „Урал” е серийният крадец, който изпотроши и обра няколко кафе машини в бургаския жк. „Славейков”. 25-годишният младеж бил стар познайник на униформените, а кримидосието му било доста богато, научи Флагман.бг.
Мариян бе задържан за срок от 24 часа, след като задигна оборота на 3 вендинг апарата и нанесе щети по машините за стотици левове.
Припомняме, че навръх Нова година той счупил вратичката на кафе-автомат, монтиран до блок 71 в „Славейков” и откраднал всички стотинки от монетника.
На 16 януари т.г. схемата с вендинг машината се повторила. Този път атакувал апарат, намиращ се до блок 113 в комплекса.
Два дни по-късно разбил машината, монтирана на входа на „Трансвагон”. Общата стойност на нанесените щети е 750 лв.
Бургазлията направил пълни самопризнания.
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
