След 4 години заедно: Кера от "Пътят на честта" се обясни в любов на мъжа си
Зоки, благодаря ти, че ме обичаш с всичките ми недостатъци и качества, изповяда се актрисата
Популярната актриса Силвия Петкова се обясни в любов на мъжа си режисьора Зоран Петровски. Повод за трогателната й изповед във фейсбук е 4-та годишнина от началото на тяхната романтична връзка.
"4! Четири Години! Преизпълнени с емоции! И хубави и лоши, и смешни и тъжни, и смислени и безсмислени! Но със сигурност пълни с Безкрайна Обич и много Страст! С обща мисъл как всичко да е По-Добро! Как да се Обичаме По-Добре! Как да се радваме взаимно По-Добре! Как да Бъдем По-Добри! Ти си моето Семейство, Зоки! Благодаря ти за Всичко, на което всеки ден мен учиш! Благодаря ти, че ме обичаш с всичките ми качества и недостатъци! Благодаря! ♥️ @Petrovski Zoran ♥️ Обичам те!", написа звездата от "Пътят на честта".
Силвия Петкова и македонецът Зоран Петровски са заедно от снимките на петия сезон на сериала "Под прикритие", сниман през 2016 г., където той беше един от режисьорите.
Силвия ни е позната и от сериалите "Революция Z" и "Откраднат живот" както и от редица постановки в Театър "София", пише Лупа.бг.
Млад шофьор предизвика катастрофа на пътя Варна-Бургас, жена пострада
Бургазлия отиде за риба, остана без колесар: Полицията хвана крадците край язовир „Ахелой“
Николай Младенов с добра новина за Газа: Хамас се разоръжава, Израел се изтегля
Последен шанс за винетка на по-ниска цена: След 22:00 часа шофьорите ще плащат с 30% повече
Почитаме млад светец и чудотворец: Кои българи празнуват днес
Балистична ракета срина американски завод за дронове в Киев
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
