Загасен е пожарът в Орловото блато, изгоряха 50 декара сухи треви и храсти
От Българското дружество за защита на птиците твърдят, че огънят е запален умишлено, а полицията е започнала разследване на инцидента
Загасен е пожарът, който горя в защитената местност – Орловото блато край езерото Дуранкулак. Кадрите бяха разпространени от Българското дружество за защита на птиците, съобщава Нова телевизия.
Около 50 декара сухи треви и храсти са били унищожени от пламъците. Заради силният вятър е имало опасност и за близкия къмпинг Космос.
Екип от пожарникари са успели да загасят огъня, като предполагат, че пожарът е възникнал заради небрежност.
В позиция до Нова телевизия от Българското дружество за защита на птиците твърдят, че пламъците са запалени умишлено, а полицията е започнала разследване на инцидента.
Съвети според зодията: Любов, кариера и здраве
Шакира спечели битка за 60 млн. долара
14-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с медицински хеликоптер до София
Буря в чаша вода с чужденец от ЦСКА
Бургазлия поздрави Дара
Ергенката Венета се оплака от годеника си - станал наркоман и затънал в дългове
ФБР издирва американска военнослужеща, станала ирански агент
24 май в Поморие ще бъде ознаменуван с откриване на паметник и тържествен концерт
Задържаха турчин, превозвал 15 мигранти с моторна лодка край Синеморец
Мъжът, помел с автомобила си минувачи, нарича християните "негодници"
Един от най-популярните български комици е болен от рак, минава химеотерапия
Проведе се втори Национален ученически фестивал за танцови и мажоретни състави "Ахтополски ритми"
