Пандизчия избяга, след това прати картичка до затвора от... Тайланд
Той е единственият, който все още не е заловен след бягството на петима от зандана в Тьорнхаут
Затворник, избягал през декември миналата година от пандиз в Северна Белгия, се покри за известно време и от него - ни вест, ни кост. В крайна сметка явно съвестта на Уалид Секаки го е зачовъркала, доколкото може да се търси подобно чувство в престъпник, та той решил, че е най-добре да демонстрира добро възпитание и да покаже уважение към мястото, където преминала част от живота му, пише Lupa.bg.
За целта той изпратил пощенска картичка от Тайланд до администрацията на затвора. Джентълменски.
"Поздрави от Тайланд!", е краткото, но съдържателно послание на Уалид Секаки, който е с белгийско и мароканско гражданство.
Общо петима пандизчии избягаха в края на 2019 година от зандана в Тьорнхаут, но единствено той все още не е заловен.
Трима от тях бяха задържани в Белгия няколко часа след бягството си, а четвърти беглец – в Нидерландия в началото на януари.
Пощенската картичка на Уалид била придружена от бадж с името му, който ползвал, за да се идентифицира пред пазачи в затвора.
Как да почистим загорели тенджери - лесен и евтин метод
Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация
Проклятието на мистериозния "Град на мъртвите"
Подробности за драмата с кола, врязала се в магазин
ЦСКА с реакция на новото правило на БФС
Меси си купи футболен отбор
Полугол мъж стряска голям роден град, предизвика екшън с полицията
Везенков с впечатляващо постижение
Силен взрив под мост в Германия, има загинал
Бягат ли щъркелите от войните
Неймар със сензационно предложение за футбола
Почина актрисата Натали Бай
