Бургаският депутат от ДПС Севим Али дари средства за отделението по неонатология в УМБАЛ „Бургас“
Той се включи в инициативата календар „Храбри сърца“ за втора поредна година
За втора поредна година бургаският депутат от ДПС СЕвим Али участва в кампанията на УМБАЛ „Бургас“ за подпомагане на отделението по неонатология. Той се включи в инициативата календар „Храбри сърца“, като отдели средства за печат на календар и закупуването на други такива, които да подари на колегите си в Парламента, кметовете и съгражданите си в Бургаска област.
Депутатът - член на Комисията по въпросите на децата, младежта и спорта – посети отделението по неонатология към УМБАЛ „Бургас“, където се срещна със завеждащия отделението – д-р Стилияна Томова, която бе удостоена с наградата на Флагман.БГ Личност на годината за 2018 г. Тя благодари на народния представител и гарантира, че средствата от продажбата на календарите ще бъдат използвани за закупуване на консумативи и нова апаратурата за важното, животоспасяващо отделение.
„Това, което правите тук, в неонатологичното отделение, е много повече от професионализъм. Вие сте истински герои и съм радостен, че специалистите тук отдават и душата, и сърцето си на работата си – в грижа за нашите деца“, каза Севим Али.
Чуден хляб, изпечен в плик – винаги перфектно мек и с хрупкава коричка!
Ямболски джигит и немски гастрольор паркираха безплатно на ул. "Лермонтов" в Бургас, но кой изтръгна ограничителните колчета
Поставете сол на прозореца тази зима и забравете за влагата и конденза
Шофьор свали сам скоба от колата си и си тръгна
Националният форум „Учители вдъхновители“ събра образователни експерти от цялата страна в Бургас
Зверска катастрофа едва не праща в гроба Веско Маринов – счупени ребра и месеци в болница!
71% подкрепят протестите срещу бюджета, почти 50% искат оставка на кабинета
НИМХ предупреди 4 града за 5 декември
Минус 17° отчетоха термометрите в Североизточна Турция
Магистрати и университетски преподаватели поставиха борбата с киберпрестъпността в центъра на кръгла маса,
"Еконт" се отказва от пощенските услуги и се насочва изцяло към куриерски доставки
Евроизмамниците са по-опасни от левовите: Как да се предпазим от фалшивите банкноти
