Мъж с деменция починал след насилие в дома на ужасите в Пловдив
Когато видя служителка от Домът за възрастни хора с деменция, баша ми каза „не ме бий“, споделя Анна Колева-Кадирова
Възрастен мъж с деменция е починал след насилие в дома на ужасите в Пловдив. Дъщеря му Анна Колева-Кадирова разказа пред Нова телевизия как по ръцете му имало синини, а ухото му било разцепено. Тя обаче повярвала на оправданията на служители от Дома за възрастни хора с деменция, че раните са от падания.
Тормозят старци с деменция в Пловдив
„Миналото лято баща ми почина. Имахме съмнения за нередности. Питах персонала и ми казваха, че се е наранявал. Когато каза пред служители „Няма да ме биеш“, питах управителката дали това се случва наистина, а тя ми отговори, че това са глупости. Помислих, че заради заболяването му той си въобразява“, споделя Анна.
Заместник-кметът на Пловдив Анести Тимчев: Престъплението в дома за възрастни хора е чудовищно
„Всичко е театър. Тези хора са инструктирани да се държат мило с нас роднините. Имам информация, че татко ми е бил изкъпан и оставен мокър и гол на течение, евентуално, за да се разболее. Искам истината да излезе наяве. Подала съм сигнал в полицията“, каза още младата дама.
Прогноза за времето и народни поверия за 18 юни
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди
Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО)
Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни

споко! на него в главата му има само пръдня - евфемизъм за евроатлантически ценности.
Въй нидей. Младите хора да гласуват за ГЕРБ и да се оправим!? Бе ти май си луд. Аман от дебили. Видяхме как ни оправи ГЕРБ. Отзад и без вазелин. Бе откъде се пръквате изродчета ГЕРБерастки? Скоро, много скоро ще ви изметем.