Грипна ваканция и в Сунгурларе
До 23 януари се преустановява временно учебния процес заради завишения брой на отсъстващи ученици
Грипна ваканция обявиха и в Община Сунгурларе.
Кметът д-р Георги Кенов на община Сунгурларе е наредил със заповед № 23 от 20.01.2020 г. да бъде преустановен временно учебния процес от днес.
Със заповед на Директора на СУ "Христо Ботев" гр. Сунгурларе № РД-08-1085 от 20.01.2020 г., заради завишения брой на отсъстващи ученици, децата ще са във ваканция, считано от 21.01.2020 г. до 23.01.2020 год. /четвъртък/ включително.
Учебните занятия започват на 24.01.2020 г./петък/.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Уважаеми учителю, без лични нападки, моля!!!
Детето ми е отличник! Ходи и на състезания, на които също печели максималния брой точки! Също така е изключително възпитано дете! Само се надявам да не попадне на подобен учител!!! Нека не отричаме фактите - "принос" имат и двете страни!!! И да, наистина е от значение на какъв учител ще попадне. Знам го и от опит. Значение има и за началното, и за основното, и за средното, та дори и във висшето образование. Има хора, има и човеци - както сред родители, така и сред учители! Има и много отпадък, за съжаление! Но с такова мислене - все другите да са ни виновни, не се стига далеч! Както казах - всичко е съвкупност от фактори, като учителите са един от тях! Нека не си измиваме ръцете с другата страна, а всеки да прави каквото трябва и е длъжен! Безхаберието и липсата на чувство за отговорност - това са големите проблеми...
Ами моето дете е болно, да! Обича да ходи на училище, но не ми се мисли какво ще стане другата седмица, когато започне пак и се сблъска с вирусоносителите!!! А за желанието да посещават училище децата ни, отговорност носим не само ние родителите, а и учителите...