Грипна ваканция и в Сунгурларе
До 23 януари се преустановява временно учебния процес заради завишения брой на отсъстващи ученици
Грипна ваканция обявиха и в Община Сунгурларе.
Кметът д-р Георги Кенов на община Сунгурларе е наредил със заповед № 23 от 20.01.2020 г. да бъде преустановен временно учебния процес от днес.
Със заповед на Директора на СУ "Христо Ботев" гр. Сунгурларе № РД-08-1085 от 20.01.2020 г., заради завишения брой на отсъстващи ученици, децата ще са във ваканция, считано от 21.01.2020 г. до 23.01.2020 год. /четвъртък/ включително.
Учебните занятия започват на 24.01.2020 г./петък/.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Уважаеми учителю, без лични нападки, моля!!!
Детето ми е отличник! Ходи и на състезания, на които също печели максималния брой точки! Също така е изключително възпитано дете! Само се надявам да не попадне на подобен учител!!! Нека не отричаме фактите - "принос" имат и двете страни!!! И да, наистина е от значение на какъв учител ще попадне. Знам го и от опит. Значение има и за началното, и за основното, и за средното, та дори и във висшето образование. Има хора, има и човеци - както сред родители, така и сред учители! Има и много отпадък, за съжаление! Но с такова мислене - все другите да са ни виновни, не се стига далеч! Както казах - всичко е съвкупност от фактори, като учителите са един от тях! Нека не си измиваме ръцете с другата страна, а всеки да прави каквото трябва и е длъжен! Безхаберието и липсата на чувство за отговорност - това са големите проблеми...
Ами моето дете е болно, да! Обича да ходи на училище, но не ми се мисли какво ще стане другата седмица, когато започне пак и се сблъска с вирусоносителите!!! А за желанието да посещават училище децата ни, отговорност носим не само ние родителите, а и учителите...