Грипна ваканция и в Сунгурларе
До 23 януари се преустановява временно учебния процес заради завишения брой на отсъстващи ученици
Грипна ваканция обявиха и в Община Сунгурларе.
Кметът д-р Георги Кенов на община Сунгурларе е наредил със заповед № 23 от 20.01.2020 г. да бъде преустановен временно учебния процес от днес.
Със заповед на Директора на СУ "Христо Ботев" гр. Сунгурларе № РД-08-1085 от 20.01.2020 г., заради завишения брой на отсъстващи ученици, децата ще са във ваканция, считано от 21.01.2020 г. до 23.01.2020 год. /четвъртък/ включително.
Учебните занятия започват на 24.01.2020 г./петък/.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Уважаеми учителю, без лични нападки, моля!!!
Детето ми е отличник! Ходи и на състезания, на които също печели максималния брой точки! Също така е изключително възпитано дете! Само се надявам да не попадне на подобен учител!!! Нека не отричаме фактите - "принос" имат и двете страни!!! И да, наистина е от значение на какъв учител ще попадне. Знам го и от опит. Значение има и за началното, и за основното, и за средното, та дори и във висшето образование. Има хора, има и човеци - както сред родители, така и сред учители! Има и много отпадък, за съжаление! Но с такова мислене - все другите да са ни виновни, не се стига далеч! Както казах - всичко е съвкупност от фактори, като учителите са един от тях! Нека не си измиваме ръцете с другата страна, а всеки да прави каквото трябва и е длъжен! Безхаберието и липсата на чувство за отговорност - това са големите проблеми...
Ами моето дете е болно, да! Обича да ходи на училище, но не ми се мисли какво ще стане другата седмица, когато започне пак и се сблъска с вирусоносителите!!! А за желанието да посещават училище децата ни, отговорност носим не само ние родителите, а и учителите...