Грипна ваканция и в Сунгурларе
До 23 януари се преустановява временно учебния процес заради завишения брой на отсъстващи ученици
Грипна ваканция обявиха и в Община Сунгурларе.
Кметът д-р Георги Кенов на община Сунгурларе е наредил със заповед № 23 от 20.01.2020 г. да бъде преустановен временно учебния процес от днес.
Със заповед на Директора на СУ "Христо Ботев" гр. Сунгурларе № РД-08-1085 от 20.01.2020 г., заради завишения брой на отсъстващи ученици, децата ще са във ваканция, считано от 21.01.2020 г. до 23.01.2020 год. /четвъртък/ включително.
Учебните занятия започват на 24.01.2020 г./петък/.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Уважаеми учителю, без лични нападки, моля!!!
Детето ми е отличник! Ходи и на състезания, на които също печели максималния брой точки! Също така е изключително възпитано дете! Само се надявам да не попадне на подобен учител!!! Нека не отричаме фактите - "принос" имат и двете страни!!! И да, наистина е от значение на какъв учител ще попадне. Знам го и от опит. Значение има и за началното, и за основното, и за средното, та дори и във висшето образование. Има хора, има и човеци - както сред родители, така и сред учители! Има и много отпадък, за съжаление! Но с такова мислене - все другите да са ни виновни, не се стига далеч! Както казах - всичко е съвкупност от фактори, като учителите са един от тях! Нека не си измиваме ръцете с другата страна, а всеки да прави каквото трябва и е длъжен! Безхаберието и липсата на чувство за отговорност - това са големите проблеми...
Ами моето дете е болно, да! Обича да ходи на училище, но не ми се мисли какво ще стане другата седмица, когато започне пак и се сблъска с вирусоносителите!!! А за желанието да посещават училище децата ни, отговорност носим не само ние родителите, а и учителите...