×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Близки и приятели на бургазлията Чочо ридаят неутешими, след като пенсионер с Мерцедес го уби на пешеходна пътека


Близки и приятели на бургазлията Чочо ридаят неутешими, след като пенсионер с Мерцедес го уби на пешеходна пътека
В неделя /26.01/ приятелите на Чавдар Христов ще почетат паметта му в бар „Карго” в Бургас
20 Януари 2020, Понеделник, 20:00 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимка: Авторът

40-годишният корабен агент оставя 7-годишно момиченце сираче и прекрасна съпруга

Близки и приятели потънаха в скръб за своя лъчезарен и усмихнат бургазлия Чавдар Христов – Чочо. 40-годишният мъж си отиде по един изключително абсурден начин, а почерненото семейство не може и не иска да приеме, че случилото се е истина.

Тази събота /18.01/ докато Чочо, 7-годишната му дъщеря и съпругата му са на уикенд почивка в Боровец, мъжът е блъснат на пешеходна пътека от товарен автомобил Мерцедес „Вито”. Инцидентът става около 18:50 часа на бул. „Княз Борис III”, когато той и семейството му тъкмо излизали от заведение след вечеря. Автомобилът не успява да спре на пешеходната пътека и  блъска мъжа с висока скорост, след удара го влачи още около 40 метра. Ужасната сцена се разиграва пред очите на дъщеря му и жена му.

На място веднага пристига медицински екип, който транспортира безжизненото тяло на Чавдар. По-късно той издъхва в болницата.

Близки и приятели на бургазлията още са в шок от случилото се. По професия Чочо е корабен агент, от няколко години живее в София, но често се връща в родния си край, където името му винаги е било свързвано със страхотни чувства и веселие.Приятелите му, които са израснали с него, го определят като изключително добър, справедлив и стойностен човек.

Погребението ще бъде на 23.01 /четвъртък/ в столичния храм „Света София”. За да почетат паметта му другарите му от Бургас събират близките му в неделя /26.01/ в бар „ Карго” на ул. „Княз Александър Батенберг”.

Флагман.бг изказва съболезнования на семейството и приятелите на Чочо и призовава компетентните органи да вземат всички необходими мерки, за да спрат смъртта по пътищата, още повече инцидентите на пешеходните пътеки.

Към момента е ясно, че зад волана на Мерцедеса е бил 78-годишен мъж. Статистиката е стряскаща, защото все повече стават пътните инциденти заради възрастни шофьори, което доказва, че те са доста уязвими, с намалена възможност за реакция, слухови или зрителни проблеми.

"Време е у нас да въведат горна възрастова граница за шофиране на водачите след 65-годишна възраст, макар това да бъде разбрано като дискриминация, трябва да се вземат мерки", смятат сринатите от трагичната новина близки на бургазлията Чавдар Христов – Чочо.


В категории: Лична драма


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
64
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
64
Коментара по темата
64.
Unnamed
03.02.2021 04:22:13
0
2
Чочка, помниш ли как крадяхме дребни от нашите да си купим пасти от сладкарницата!? Помниш ли как си купихме маратонки Крос от битака? Помниш ли как откраднахме емблемите на Фолксваген и Мерцедес от съседите ?!
Помниш ли как ме напуши за първи път ? Помниш ли как паднах със зеленото моторче?! Помниш ли как Играехме билярд в Интера?! Помниш ли как танцувахме на сватбата на Гергана ?! Помниш ли Дискотеката на Свободния?!
Всичко е временно но спонените остават!!! See you soon bro
63.
Алек
19.07.2020 22:48:22
0
0
Бог да те прости приятелю!
Беше най-веселия човек когото познавах!
62.
ИП122222
05.02.2020 05:44:53
0
0
ДО 11, АКО ПОЗНАВАШЕ ЧОЧО ЩЕШЕ ДА СЕ НА СЕРЕШ ОТ КЕФ ЧЕ ГО ПОЗНАВАШ БЪДИ КУЛТУРЕН УТРЕ И ТИ МОЖЕ ДА СИ НА ОНЯ СВЯТ НЕ БЪДИ ГУПАК ВСИЧКИ СМЕ ЖИВИ И ВЯРВАМ ЧЕ ЩЕ БЪДЕ ПО ДОБРЕ ДА ЦЕНИМ МЪРТВИТЕ И ЖИВИТЕ
ЯДОСВА МЕ ПРОСТОТИЯТА НА ТОЗИ САЙТ
61.
Кап. Б
29.01.2020 12:09:33
0
0
Чочо, почивай в мир. Беше страхотен пич! Ще ни липсваш!
60.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
24.01.2020 08:03:57
0
2
БОГ да те прости животът е миг от вечноста АМИН
59.
Карагеро
23.01.2020 23:11:01
2
2
Не са проблем годините, млади и стари са едни и същи на един акъл
58.
КА4АМАКА
23.01.2020 18:10:07
0
4
Почивай в мир Чоче,загубата е страшна за тези които те познаваха а за тези които не , могат да съжаляват.
57.
Христо!„
23.01.2020 10:40:10
0
5
Почивай в мир, приятелю.!
56.
THE JOKER
23.01.2020 10:12:30
7
8
ДА СЕ ВЗИМАТ КНИЖКИТЕ НА ЛИЦА НАД 60 ГОДИНИ, ИЛИ ПОНЕ ДА МИНАВАТ ТЕСТОВЕ ЗА РЕФЛЕКС, ЗРЕНИЕ И СЛУХ !!!!!!!!!!!!!!!
55.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
23.01.2020 09:03:43
0
3
МИР НА ДУШАТА на нелепо загиналия господин
54.
Елена
23.01.2020 06:44:00
0
22
Чавдар как же так?!Не верим и не поверим в эту страшную трагедию!!!Мы твои русские друзья восприняли твой нелепый трагический уход как собственное горе.Покойся с миром наш друг!
53.
ДО 35
22.01.2020 14:51:55
1
16
малоумнико прост.”някой ти е длъжен да спре”.За твоя информация не някой а всички са длъжни да спрат а не да ти спрат.тъпанарино прост.млад човек си отиде заради това а ти многознайстваш.
52.
ДО АРТ
22.01.2020 09:17:26
0
7
За теб и 1 ред няма да им кретен.
51.
арт
22.01.2020 07:37:27
15
2
Абе този вестник да не е на погребалната агенция. Бог да га прости човека , обаче кой е той та толкава място
50.
Христо
21.01.2020 22:41:43
0
2
Къде е станало това? Няма такъв булевард в Боровец
49.
Stefan
21.01.2020 21:47:57
2
9
До 11. Кретен комплексиран.дано господ те накаже за думите и изхарчиш твоите два лева там
48.
А
21.01.2020 19:54:12
1
23
Съболезнования Кате,Николай...
47.
Амиго
21.01.2020 19:00:12
1
17
Чочи приятелче много ще ми липсва, но съм сигурен, че си на по добро място
46.
ко
21.01.2020 18:41:05
2
34
Тук у нас масово водачите на МПС имат ниска култура на движение и не спазват правилата за дрижение, не уважават предимството на пешеходците на пешеходна пътека. Я отидете в някоя развита западна страна да видите как намалят скоростта пред пешеходна пътека и винаги дават предимство и как 90-годишни си шофират Поршетата, ама спазват правилата за движение. Не е до възрастта на шофьора, а до отговорността към живота на другите участници в движението и културата.
45.
Абе
21.01.2020 16:25:23
19
10
До 65 на работа, после задължително в старчески дом, за тези които отказват направо растрел.
44.
Жалко
21.01.2020 16:08:47
1
26
Прекрасно момче, беше щастлив с Мартина и детенцето.Не е честно!
43.
ХТ
21.01.2020 14:49:18
1
27
Прекрасно момче. За всички, които го познавахме, мъката е голяма. А иначе тук всеки коментира, независимо колко му е "капацитетът". Това всъщност и е трагедията на този сайт, че в борбата си за няколко клика повече не знаят кога да ограничат на никому ненужните дърдорения. Но то си е за тяхна сметка, защото на света винаги има справедливост. Бог да прости миличкия Чочо - сили и кураж на прекрасната му съпруга и родители. И те знаят, че винаги могат да разчитат!
42.
Борис
21.01.2020 14:23:28
2
16
Почивай в мир братко....
Много ще ни липсваш ....
41.
Красимир
21.01.2020 13:59:09
9
8
До коментар N 40.
Аз съм За!!Подкрепям!!
40.
3
21.01.2020 13:53:58
17
13
Според мен горна граница 65 годишна възраст е добре да се сложи. След тази възраст - през 2 год медицински и психиатричен преглед
39.
Апостол
21.01.2020 13:46:23
2
15
Жалко за хубавото момче.Съболезнования за близките му...
38.
Българина
21.01.2020 13:15:59
1
23
Бог да го прости и в мир да почива. И съболезнование на близките...

Преди да пресечете, уверете се за това дали шофьорите са ви видели и ви дават път, не само че сте на пешеходна пътека!

За случаи на прегазени от пешеходни пътеки не съм чувал...
37.
шофьор
21.01.2020 11:40:22
30
14
Още един който си е мислел че предимство и безсмъртие са едно и също нещо !
36.
Красимир
21.01.2020 10:15:58
8
30
Тъй като преди дни 28 годишен водач обърна автомобила си по таван и 40 годишна жена пътувала с него почина на място,Предлагам да се въведе и долна граница за издаване на Шофьорска книжка:Ако лицето не е навършило 40 год.никакво свидетелство за управление на ППС.В Русия космонавтите ги избират да са навършили 40 години защото на тази възраст човек е улегнал и няма да вземе необмислено и рисково решение.
Очаквам да събера много нехаресвания с това предложение.
Бог да го прости човека,отишъл си е без време.Дано да е на по-добро място.
35.
7681
21.01.2020 09:43:31
35
30
Съжалявам за погубения млад живот. Но само да кажа, на пешехофна пътека единствения начин да бъдеш блъснат е ако не прецениш добре ситуацията и тръгнеш да пресичаш, мислейки си, че някой ти е длъжен да спре. Ти си този който решава дали ще бъде блъснат или не, другото е 2 тона ламарина. Освен ако някой не се опитва нарочно да гази или човека е трудно подвижен.
34.
ФАТАЛНО
21.01.2020 09:11:22
38
6
Да, определено трябва да има граница за шофиране, някои от тези хора просто прекаляват с възрастта си като дискриминация!
33.
Мартин
21.01.2020 08:41:27
2
23
Почивай в мир, приятелю.
32.
Приятел
21.01.2020 06:51:42
0
6
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
31.
Delfina
21.01.2020 00:54:55
29
18
I thought of you with love today
but that is nothing new
I thought about you yesterday
and days before that too,
I think of you in silence
...I often speak your name
All I have are memories
and your picture in a frame
Your memory is my keepsake
with which I’ll never part
God has you in His keeping
I have you in my heart❤️. May you Rest In Peace my good old friend ... FORVER YOUNG⭐️You will be missed . Love you till we meet again.
30.
Чочо Поп
21.01.2020 00:05:12
6
8
Йорданов
29.
Нино
20.01.2020 23:35:48
1
29
Още не мога и не искам повярвам, имам чувството че е един лош сън липсваш ми безкрайно много Чочи винаги ще останеш в сърцата ни
28.
kaputt
20.01.2020 23:34:42
16
29
до 13ти , маняк това е класова ненавист и ще се усилва , ние бедните и да умрем не е толкова голяма загуба, а богаташчетата губят много , от време на време отваряйте кесията и може и да си оправите кармата, не сте богоизбрани а просто хора с късмет , както виждате късмета идва и си отива, някой печелят други губят, някой умират други живеят , лека му пръст на човека!
27.
*********
20.01.2020 23:28:56
23
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
26.
КИРИЛ ЧЕРВЕНКОВ
20.01.2020 23:23:03
0
26
УЖАСНА ЗАГУБА. ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ
25.
Smith
20.01.2020 23:22:34
2
36
Възпитан, свеж, добър, състрадателен, весел... Човек! Жалко за поедната невинна жертва на системата. Системата, в която имаме най-много милиционери на глава от населението, а като тръгнеш по пътищата правила никой не спазва, щото няма кой да контролира. Като в джунгла е движението.
Съболезнования за семейството. Скърбя с тях!
24.
Стар приятел
20.01.2020 23:18:20
1
30
Почивай в мир Чочи , малко останаха като теб добрите хора
23.
Стамбата.
20.01.2020 22:56:29
42
61
Бог да го прости! Беше изключително позитивно и възпитано момче. Системата го уби и него! Система, в която не се носи отговорност за нарушаване на правила и закони. Система, в която разни хора, които под въздействие на вещества или финансови параметри си мислят, че им е позволено всичко. Не е до младост или старост, а до манталитет. А в България манталитета е члгарско-мутренски. За съжаление и това добро същество си замина, заради нашата пасивност! Почивай в мир Чочо!
22.
Дарт Мол
20.01.2020 22:42:38
1
33
Страхотен и изключително чаровен , добър приятел с който никога не ти е скучно.
Почивай в мир , приятелю.
21.
Михаил Мутафчиев
20.01.2020 22:18:00
0
41
Почивай в мир.Чочо-"Силвестър Сталон"
20.
Димитър Чепанов
20.01.2020 21:49:50
1
58
Много ми липсваш Чочи ти си приятел Мечта ОБИЧАМ ТЕ !
19.
Стефан
20.01.2020 21:47:34
3
34
Адски пич.много ми е мъчно
18.
Младеж
20.01.2020 21:44:23
55
75
Бог да прости загиналия,но новината се използва за да се втълпи,че" убийците" на пешеходна пътека са само възрастни,което не е вярно!
17.
Пламен
20.01.2020 21:40:42
0
43
Чочо почивай в мир Приятелю
16.
От приятел
20.01.2020 21:30:30
1
62
Чочо беше много добър човек и никому лошо не е сторил!

Не е време да се пишат глупости за бизнеса му или "вината" му, тъй като няма такава!!!

Бургазлии го познаваме само с добро.

Момчето си отиде без време....

Светла му памет!
15.
Приятелче
20.01.2020 21:19:36
2
52
Познавам го от 30 години . Нямаше такъв приятен и хубав човек . Любимец на всички ! Обичаме те , Чочка !
14.
Никол Чепанова
20.01.2020 21:17:42
0
50
Пчивай в мир , Чочо !
13.
do 11
20.01.2020 21:16:55
30
37
11 майкати селянин прост нито го познаваш нито нищо какво коментираш сопол . квото и да е имал си е имал ти какво си направил с живота си плъх седиш и нареждаш в интернет хората . мамка винзавистлива грозна умри е
12.
Янко Стойнов
20.01.2020 21:13:25
1
38
Бог да го прости ,беше хубав човек.
11.
Пари
20.01.2020 21:00:30
125
83
Кораби пари аванта е сега на оня свят ще ги харчи
10.
Ноунейм
20.01.2020 20:54:34
4
49
Бога да го прости! Прекрасно семейство, баща му е изключително сърдечен човек.... Сърдечни съболезнования....
9.
Ее
20.01.2020 20:53:15
10
8
Баща му нали с кораби се занимава??
8.
Ужас
20.01.2020 20:43:52
2
36
Ей Чочка, много жалко!
От деца се познавахме.
Мир на праха ти!
Духчо
7.
AZ
20.01.2020 20:39:59
51
75
Лека му пръст на човека. Жалко за семейството му. Нека почива в мир. Аз обаче да питам авторът на тази статия, знае ли колко са жертвите от автомобилни катсрофи направени от лица между 19 и 24 годишна вузраст, а на лица от 55 до 60 годишна възраст ?? Глупости са това да обвиняваме възрастните шофьори, при положение, че във възрастовата граница 70-75 години те са допуснали катстрофи с 1 на всяка 20-та жертва направена от шофьори в други възрастови категории. Проблемът ни е друг. Липса на акъл в управляващите автомобил и на култура в останалите членове на движението.
6.
Зеленката
20.01.2020 20:30:16
0
33
Почивай в мир приятелю. :(
5.
Бургазлия
20.01.2020 20:30:15
68
80
Още преди да се ясни причините и хоп - шофьора виновен! Ами ако не е само в него вината? Често виждам как хора пешеходци изобщо не се оглеждат като стигнат до пешеходна пътека, пресичат без да внимават, сякаш другите са длъжни да ги пазят, а те се осланят на предимството си. Обикновено в подобни ситуации вината и отговорността е на двете страни. Жалко за убития и семейството му! Но да се обобщава така и се търси ограничаване на права извън реалната пригодност на конкретния човек е просто нелепо. И не подхожда на една медия да призовава към такова нещо!
4.
Иванов
20.01.2020 20:26:30
71
90
Ужасна трагедия. Съболезнования на неговите близки и приятели.
Но, относно горна възрастова граница за шофиране на водачите след 65-годишна възраст - моля, моля!! Ако се тръгне по тази писта, като нищо ще се намерят и такива, които ще поискат всички навършили 65 г, не само да им се вземат шофьорските книжки, ами направо да се трепят - като вредни паразити!
Да, мъката е голяма, но не говорете глупости. Не възрастта е виновна човек да бъде негоден.
Още веднъж - искрени съболезнования за непрежалимата загуба.
3.
Георги
20.01.2020 20:25:16
95
117
Възрастните хора рядко са дрогирани, пияни или джигити... !!!
Не е до възрастта, а до човека...!!!
2.
Бойко
20.01.2020 20:23:39
80
94
Има хора на 65, че и на 70 които са в отлична кондиция и здраве. Горна възраст е наистина дискриминационна. Или отговаряш на изискванията да седнеш зад вола или не, без значение на колко години са.
1.
ха
20.01.2020 20:11:34
81
92
ще си дойдем на думата, че трябва да има горна граница за шофиране. Не сме достигнали този манталитет на западните общества, че да може и възрастни да карат. Ние сме ориенталска държава с мислене от феодалните общества.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори