Коя е НАЙ-ГРОЗНАТА черта от характера ти според зодията
Всеки си има недостатъци, a днес ще сме малко лоши и ще ги разкрием, според зодията ви, естествено
Живот... какво да го правиш, не всичко е цветя и рози, не всичко е красиво и добро. Да, дори и ти. Като всеки човек си имаш своите страхотни качества, но и своите недостатъци. Имаш силни и слаби моменти. Имаш хубави черти в характера и... грознички. Но в това няма нищо лошо - важното е да знаем как да укротим лошото и да дадем път на доброто.
Днес ще се занимаваме именно с тъмната страна на хората и как тяхната зодия може да определи какви грозни черти притежават те.
Всеки си има недостатъци, a днес ще сме малко лоши и ще ги разкрием, според зодията ви, естествено!
Вижте какво ви куца:
Овен - Овните се превръщат ГОЛЕМИ бебета, ако нещата не стават както те искат. В такива ситуации поведението им става не просто детинско, а абсолютно неприемливо и отблъскващо.
Телец - Телците се гордеят с отличните си умения да ръководят финансите си, но са и ДОСТА ГОЛЕМИ материалисти. Хубаво е да се наслаждаваш на красивите предмети и да имаш изискан вкус, но не е хубаво да си чак такъв консуматор. Не е никак готино да си така обсебен от външния вид на нещата и тяхната цена.
Близнаци - Близнаците могат да бъдат доста двулични на моменти и не може да им се има пълно доверие. Те не го правят нарочно в повечето случаи, но толкова лесно обръщат, че хората се объркват от държанието им. Това не е непременно ужасна черта, но е може д абъде неприятна са останалите.
Рак - Раците имат дразнещата склонност да се притесняват и тревожат прекалено много за всичко, да премислят всяка ситуация ужасно много и да са вечно несигурни. Това не е катастрофално, разбира се, но определено не е приятно да си човек, който плаче, мрънка и се тревожи за всичко.
Лъв - Лъвовете са егоисти. Да, нивото на егоизъм варира при различните представители на зодиака, но всички имат една обща черта - обожават да бъдат обожавани. Те искат внимание, постоянно внимание. Най-важното за тях е да не ги игнорораш.
Дева - Девите могат да са доста осъдителни спрямо другите, дори до точка на жестокост. Самите те имат ужасно високи стандарти и очакват същото от останалите, което им изиграва лоша шега и ги прави не много приятна компания, особено в напрегнати моменти.
Везни - Като цяло е лесно да се разбереш с Везните, те се славят с добрина и честност, НО могат да бъдат и големи "мърлячи" или да ти подлеят вода. От тях може да очакваш да те нападнат жестоко, ако се изправиш на пътя им или нарочно да опитат да те саботират.
Скорпион - Скорпионите са студени като ЛЕД. Те ще те сдъвчат и изплюят, без дори да им мигне окото.
Стрелец - Те са супер АРОГАНТНИ! Самоувереността им бързо може да се превърне в чист нарцисизъм, а такова нещо не се толелира лесно. Никой не иска да е около хора, които са напълно погълнати от себе си.
Козирог - Козирозите могат да бъдат големи сноби. Вирват носа си при всеки удобен момент и решават много бързо, че даден човек е "под нивото им".
Водолей - Водолеите са ДОСТА странни хора. Но не по онзи очарователен начин, който те печели. Те просто са някак... неразбираеми за околните, което ги прави не особено желана компания понякога.
Риби - Рибите са големи скатавки. Те са толкова заети да плуват в собствения си измислен свят, че често забравят за ангажиментите си. Постоянно отлагат задачи и закъсняват за срещи.
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
