Много важно съобщение за шофьорите, пътуващи по АМ "Тракия"!
Ограничават движението по аутобана заради монтирането на портални рамки за тол системата
Движениeто по автомагистрала "Тракия" в посока София, от км 25 до км "нула", ще бъде временно ограничено днес поради монтирането на портални рамки за тол системата на две места в участъка. Това съобщиха от Агенцията "Пътна инфраструктура".
Всички автомобили до 12 т, пътуващи към София, ще се пренасочват от пътния възел "Вакарел" на автомагистрала "Тракия" по обходен маршрут по път I-8 (Вакарел-София), след което - по път III-105 (Елешница-Нови хан) и път I-6 (Елин Пелин-София).
За тежкотоварните автомобили над 12 т се осигурява паркинг при км 53 (след тунела "Траянови врата"), както и в участъка от км 34 до км 37. При необходимост ще бъде осигурен и паркинг при км 55 (преди тунела "Траянови врата").
В посока София ще бъде ограничено движението и при връзката на път I-8 с път III-105 (Елешница-Нови хан). Ще бъде затворена за преминаване и връзката на ул. "Верила" от село Равно поле с магистрала "Тракия".
Как да предпазим акумулатора от студа
Кирил Добрев за проекта на президента: Навремето царят вкарваше артисти, сега – спортисти и военни
Защо е важно децата да спортуват - инвестиция в здраве, дисциплина и увереност
Тамара Глоба: 3 зодии влизат в златен период
Бащата на убития Алекс пострадал в катастрофа, две години се лекувал с медитация
Прекаленото гледане на телевизия може да нанесе големи вреди
Коя е най-злопаметната зодия и защо не забравя кой я е наранил
Гореща супа срещу грип - естествен лек за бързо възстановяване
Все повече хора работят след пенсия
3 стъпки да не сте сами на следващия Свети Валентин
Олимпиецът ни Благой Тодев: И деца може да ме бият
Ханзи Флик каза какво се случва с лидера на Барса Рафиня
