Внимание! Опасно време в 9 области, в Бургас - мрачно и ветровито
Прогноза за времето - 18 януари, събота
Жълт код за опасно време е обявен за днес в 9 области. Предупреждението е за гъста мъгла. През целия ден в равнинната част от страната, по поречията и в котловините ще се задържи с мъгла или ниска облачност. След обяд ще има временни подобрения на видимостта. Над планинските райони през деня ще преобладава слънчево време. Ще духа слаб източен вятър, в източните райони до умерен - от североизток. Минималните температури ще са предимно между минус 6° и минус 1°, по-високи по морския бряг. Максималните ще са между минус 2° и 3°, на места в Югоизточна България и по морското крайбрежие до 8-9°.
Над планините ще бъде слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток и с него ще продължи да прониква по-студен въздух. Максималната температура на 1200 метра ще е около 6°, на 2000 метра – около 1°.
Над Черноморието облачността ще е значителна и на отделни места ще има слаби ръмежи. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максимални температури предимно между 5° и 8°. Температурата на морската вода е 7-8°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
В Бургас ще бъде предимно облачно, с умерен вятър. Максималните температури ще са около 7 градуса, а минималните ще са около 2.
Горски експерти се събраха извънредно в Елхово: Обсъждат грешки при сечта и състоянието на горите в Сливен и Ямбол
Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия
Имотният балон се охлажда: Търсенето на жилища спадна с 20%, лихвите у нас вървят към изравняване с Европа
Димитър Николов: Горд съм, че управлявам град, в който Руси Куртлаков твори и дарява добро
Николай Димитров: Първата изложба на потребителите от Дневния център за пълнолетни лица с увреждания показа напредък в социализацията им
Спират три инсулина – УМБАЛ Бургас кани диабетици за смяна на терапията
Д-р Веляна Господинова от Айтос получи лекарска диплома в народна носия с българското знаме
Безплатни обиколки на Бургас за осма поредна година от Burgas Free Tour
Магията на числото 2: Четири зодии улавят съдбовни възможности на 2 юли 2026 г.
Невероятно предложение за брак приключи с арест
Загина актьорът Александър Високовски, познат като Макс от „Бригада“
Бившето гадже на Глория си призна за наркоканала към Турция, иска да сключи споразумение

Който се е усетил , отдавна е ударил Терминала с еднопосочен !
Останалите в клоаката са си Чисти Дебили и мазохисти !!!