Донка от "Дяволското гърло" чака бебе
Странно е, че вечер не мога да сваля корема си, споделя тя
„Официално, това е положението“, написа актрисата Лидия Инджова на страницата си във Facebook под статия за нея, в която става ясно, че чака бебе.
Самата тя е играла четири пъти бременна жена, като една от най-известните й роли бе в сериала „Дяволското гърло“, където влезе в образа на полицайката Донка, пише Tialoto.bg. Този път ще успее да разбере наистина какво е да си майка.
Сред първите й коментари по темата е: „Странно е, че сега не мога вечер просто да си сваля корема“. Актрисата е бременна вече в осмия месец. Тя и приятелят ѝ Филип ще имат момче.
Лидия сподели пред EVA, че се чувства прекрасно и че с приятеля ѝ са много щастливи от това, което им се случва. Двамата са заедно от близо 7 години. Живеят в Брюксел, а Филип е роден в Люксембург. Оттам е неговият баща, а майка му е от Португалия.
Как всяка зодия се справя със стреса
Кирил Милов посвети титлата на починалата си баба
Крем карамел по българска рецепта
Ламин Ямал изправи косите на националния отбор на Испания
Коя е най-силната черта на всяка зодия
Каварма по български - автентична рецепта с месо и зеленчуци
Кристиян Балов предпазлив за ЦСКА и Лудогорец
Олимпиакос позлатява българина Коди
Байерн с "НЕ" към оферти на Реал Мадрид и Манчестър Сити
Как да премахнем лоша миризма от коша за боклук
8 зодии започват на чисто след 26 април 2026
Григор Димитров с инфарктна загуба
