×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Умишлен палеж или инцидент? – защо пламна джипът на Георги в жк „Лазур“


Умишлен палеж или инцидент? – защо пламна джипът на Георги в жк „Лазур“
Приятел на 50-годишния бургазлия хвърля нова светлина около инцидента
16 Януари 2020, Четвъртък, 14:47 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Мистериозният инцидент стана снощи малко малко след 20:00 ч.

Умишлен палеж или техническа неизправност са причинили инцидента, при който джип Сузуки Гранд Витара изгоря напълно. 

Пожарът пламна при мистериозни обстоятелства снощи около 20:30 ч. пред вход 2 на блок 9 в бургаския жк „Лазур“. (ВИЖ ТУК)

Флагман.бг научи, че собственикът на колата е 50-годишният Георги Тангарджиев. По информация на съседи бургазлията е много добър човек, не е конфликтен и няма врагове. Близките на Тангарджиев изключват версията за умишлен палеж. 

„Той е изключителен човек. Абсурдно е някой да иска да му стори лошо! Той няма врагове и няма за какво някой да заплашва или отмъщава по този начин. Колата му не е нова – над 15-годишна е, възможно е да се е възпламенила. Още повече – кой пали кола в 20:00 ч. вечерта? Ако някой иска да го направи, ще избере по-късен час, за да не бъде забелязан“, каза пред Флагман.бг близък до семейство Тангарджиеви.

Въпреки това обаче версията за умишлен палеж не е изключена и полицаите все още работят по нея. 
 


В категории: Бургас


5
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Електрически локомотив пламна в Русе Електрически локомотив пламна в Русе 14/02/2026, Събота 21:25 0
5
Коментара по темата
5.
Надзирател?
16.01.2020 18:50:57
0
10
Аааааа, това ли било бе?
Тези корумпирани селски тарикати, объркващи съдби.
Значи влизаш за катастрофа и се сблъскваш с корупция и създаване на престъпници. Надзиратели, психилози и началство, слуги на богати затворници, и от там разбираш, че за да си добре тряа да си истински престъпник и да корумпираш.
Най-долната измет са държавните служители по затворите, които са по-големи престъпници от осъдените.
Да не говорим, че извън работно време работят за Кела, Очите, Чамура, заради законното оръжие. Страшна измет продажна и помиярска. Защо им палят колите, а не тях самите?
4.
trol
16.01.2020 17:15:55
0
4
ква е тая лятна снимка?
3.
Запознат
16.01.2020 17:10:50
0
10
Г. Тангарджиев бивш надзирател в Бургаския Затвор. От там нещо е
2.
Стоян петров катъра
16.01.2020 16:16:04
1
9
Козлодуй ти си моя Елтън Джон
1.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
16.01.2020 15:09:59
9
7
мутренски почерк
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Веселин Маринов събра хиляди на площада в Несебър за Свети Валентин и Трифон Зарезан Веселин Маринов събра хиляди на площада в Несебър за Свети Валентин и Трифон Зарезан Публиката пя с него хита на Тончо Русев и Евтим Евтимов Електрически локомотив пламна в Русе Електрически локомотив пламна в Русе Два противопожарни екипа потушиха огъня, а пътници от влакове от Горна Оряховица бяха извозени с автобуси Бард събира на рождения си ден в Дома на писателя поети и музиканти Бард събира на рождения си ден в Дома на писателя поети и музиканти Новата му стихосбирка „Лулата на спомена“ ще бъде представена във вторник от 18 часа в Бургас Най-голямото съкровище на Вълчан войвода не е заровено в земята Най-голямото съкровище на Вълчан войвода не е заровено в земята По-ценна от стотиците тонове злато, скрити в пещери, е свободата, казва творецът, нарисувал най-страшния хайдутин след мистична среща, която може да се нарече и обсебване Осем години без Дядо Добри: Байлово почете своя най-смирен дарител Осем години без Дядо Добри: Байлово почете своя най-смирен дарител Патриарх Даниил отслужи панихида в родното му село и го нарече пример за истински живот по Бога Ало измамниците стават все по-хитри. Пазете се! Ало измамниците стават все по-хитри. Пазете се! Случаите на пострадали стават все повече, а схемите на престъпниците се усъвършенстват Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти Родители настояват за отваряне на помещенията, а Министерството на здравеопазването оспорва ефекта от халотерапията Развод в ГЕРБ! Делян Добрев напуска партията Развод в ГЕРБ! Делян Добрев напуска партията Излиза и от политиката   Съществува ли истинската любов за бургазлии? Съществува ли истинската любов за бургазлии? Социален експеримент показа какво мислят жителите на морския град в Деня на влюбените Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин Супермаркет пусна лимитирана серия бижута, по-евтини от краставица, на фона на рекордни разходи за празника
Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Десето място на голямата шанца в Предацо е най-доброто олимпийско класиране в историята на българските ски скокове Учени от пет държави: Навални е починал от жабешка отрова Учени от пет държави: Навални е починал от жабешка отрова От тъкани на руския опозиционер те успели да открият наличие на епибатидин, който бил 200 пъти по-силен от морфина Йотова и Макрон в Мюнхен: Европа трябва да възстанови влиянието си Йотова и Макрон в Мюнхен: Европа трябва да възстанови влиянието си На Мюнхенската конференция по сигурността бяха обсъдени бъдещето на ЕС, инициативата Три морета и разширяването към Украйна Президентът: Трябва да върнем защитата на човешките права в международния дневен ред Президентът: Трябва да върнем защитата на човешките права в международния дневен ред Държавният глава обсъди с Теодор Дойч в Мюнхен нарастващия антисемитизъм, езика на омразата и идеята за музей на спасяването на българските евреи Карнавалът в Рио започна: Крал Момо получи ключа на града Карнавалът в Рио започна: Крал Момо получи ключа на града Кметът Едуарду Паеш връчи символичния ключ на града и даде старт на петдневните паради на школите по самба на Самбадрома Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Съветита на Дуа Липа за връзките от разстояние и уроците след раздяла Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии В интервю пред Тео Вон той,  направи публични коментари за миналата си зависимост към наркотици Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Кремъл обяви, че руската делегация ще бъде ръководена от Владимир Медински след разговорите в Абу Даби Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Ново изследване открива връзка между структурата на определени мозъчни зони и развитието на депресивни разстройства Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Виртуалната кандидатка Гайтана участва в изборите за места, запазени за коренните общности
София Андреева, последователка на Калушев София Андреева, последователка на Калушев Дано синът ми живее дълго и да носи позора за смъртта на Ивайло Калушев Виц на деня Виц на деня Жена се гледа в огледалото и казва на съпруга си:
- Чувствам се дебела, грозна и сбръчкана. Имам нужда от комплимент.
- Зрението ти е перфектно!
Виц на деня Виц на деня Основни медикаменти в Българската медицина:
- Газ, мас, оцет, чесън, лук, вино, ракия, пилешка супа, крем "Здраве" и бой!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако искате да снимате п*рно, търсете хора, които пеят на караоке! Тези хора нямат срам!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори