Кошмар! 3-годишна умря без храна и вода
Мария Пленкина оставила детето си за седмица, малката пила препарат за миене на чинии
21-годишната Мария Пленкина призна, че е убила 3-годишната си дъщеря Кристина. Събитията са станали през февруари 2019 г. в Киров, град в западна Русия, съобщава „Дейли мейл“.
Майката на Мария отишла да види внучката си Кристина, защото не я е виждала от раждането. Когато видяла в какво окаяно състояние е малкото момиче, веднага се обадила на Бърза помощ и полицията, но вече било твърде късно.
Майка й я оставила сама у дома за една седмица, без вода и малко храна: една кофичка кисело мляко, малко пилешко и два кренвирши, за да отиде с приятели да се забавлява. След като изяло всичко, детето ожадняло и започнало да пие от препарата за миене на чинии, защото майката спряла кранчетата и нямало вода в къщата.
„Мария ми каза, че тя и детето са добре и че нищо не им липсва. Тя ме е излъгала за всичко“, вайка се бабата.
Полицията е издирила и задържала безотговорната майка, която била от една седмица да купонясва с приятели.
„Когато Мария разбра, че детето й е умряло, тя не показа никакви чувства“, разказва бабата.
На процеса Мария заявила, че е решила да излезе с приятели за една седмица, за да се разведри, защото е скъсала с гаджето си. „Никога не съм искала тя да умре, просто не прецених колко храна да й оставя“, казала тя пред съда.
На приятелите си, с които е била цяла седмица, тя казала, че за дъщеря й се грижи нейн приятел.
Психиатри са констатирали, че тя е годна да носи отговорност за своите действия. Ако бъде призната за виновна, тя може да получи до 20 години затвор.
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха
Една от най-малките държави в света официално си върна древното име
Телефон за 1227 евро изчезна при куриер, предложиха 41 евро обезщетение
Зеленски постави голямата цел: Украйна иска край на войната до зимата
Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г.
Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго
Парламентът поръчва кафе, бонбони и напитки за над 103 000 евро
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" и полетя от мост
Алла Пугачова тръгна с бастун след тежко падане
Спипаха осъждан мъж с марихуана за 5820 евро, част от нея била заровена в дупки
12 контейнера за над $2 млн. задържани в Бургас и Варна по разследване на Кьовеши
Много хубави новини ще зарадват 4 зодии

дъртак може да викаш на баща си, шизи недоклатено...
Няма матрял да скочи срещу брюкселската диктатура... най много след време някой друг - чалга луканов....
Точно така - руската мафия, а не ние, щот сме толерантни #утки попиващи ценности за отрепки.
ГОРКОТО ДЕТЕ....МИР НА ДУШИЧКАТА МУ.....