Обединени патриоти предлагат Ревизоро на Борисов за нов екоминистър
Кандидатурата днес ще бъде обсъдена на съвет на управляващата коалиция
Депутатът Емил Димитров-Ревизоро ще бъде предложен за министър на околната среда и водите. Това са решили „Обединените патриоти“ (ОП) на Коалиционен съвет снощи.
Лидерите на ВМРО и НФСБ са се обединили около кандидатурата на Ревизоро и са отхвърлили другите спрягани варианти, научи „Флагман“.
Днес се очаква да се събере големият съвет на управляващата коалиция заедно с ГЕРБ. Там ОП ще предложат кандидатурата си на министър-председателя Бойко Борисов.
По процедура той следва да издигне номинацията пред Народното събрание, а то окончателно да я одобри или отхвърли.
Емил Димитров трябва да наследи на поста Нено Димов, който е арестуван и подаде оставка заради водната криза в Перник.
Ревизоро е бивш шеф на Митниците. Депутат е от квотата на ВМРО. През последните години той се изявява като свързан с магистратското лоби около бившия главен прокурор Сотир Цацаров.
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден

Да,поне ще гледаме по теливизиите готина жена,а не свини и годзили!
А все си мислим че сме ударили дъното.......баси.
Курнeлия.Рeвизоро вън.Прeдатeля вън.Така, че демократите , да Го духат!
КурнДолу НАТО! Долу U$A! Колонизаторите вън! лия,рвизоро вън,прдатля вън!