Обединени патриоти предлагат Ревизоро на Борисов за нов екоминистър
Кандидатурата днес ще бъде обсъдена на съвет на управляващата коалиция
Депутатът Емил Димитров-Ревизоро ще бъде предложен за министър на околната среда и водите. Това са решили „Обединените патриоти“ (ОП) на Коалиционен съвет снощи.
Лидерите на ВМРО и НФСБ са се обединили около кандидатурата на Ревизоро и са отхвърлили другите спрягани варианти, научи „Флагман“.
Днес се очаква да се събере големият съвет на управляващата коалиция заедно с ГЕРБ. Там ОП ще предложат кандидатурата си на министър-председателя Бойко Борисов.
По процедура той следва да издигне номинацията пред Народното събрание, а то окончателно да я одобри или отхвърли.
Емил Димитров трябва да наследи на поста Нено Димов, който е арестуван и подаде оставка заради водната криза в Перник.
Ревизоро е бивш шеф на Митниците. Депутат е от квотата на ВМРО. През последните години той се изявява като свързан с магистратското лоби около бившия главен прокурор Сотир Цацаров.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

Да,поне ще гледаме по теливизиите готина жена,а не свини и годзили!
А все си мислим че сме ударили дъното.......баси.
Курнeлия.Рeвизоро вън.Прeдатeля вън.Така, че демократите , да Го духат!
КурнДолу НАТО! Долу U$A! Колонизаторите вън! лия,рвизоро вън,прдатля вън!