×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дизелът надмина 1,60 евро за литър
  • Волейболът с рекорден бюджет от €8 млн.
  • КЗК пита в ЕС за екотаксите и електронните отпадъци
  • Иран с нова ракетна атака срещу Израел, мощна експлозия в Йерусалим
  • Дания избира нов парламент, Фредериксен се бори за трети мандат
  • Военен самолет C-130 се разби в Колумбия, най-малко 66 души са загинали
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Обединени патриоти предлагат Ревизоро на Борисов за нов екоминистър


Обединени патриоти предлагат Ревизоро на Борисов за нов екоминистър
Емил Димитров-Ревизоро е свързан с магистратското лоби около Сотир Цацаров
14 Януари 2020, Вторник, 08:12 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка: Авторът)

Кандидатурата днес ще бъде обсъдена на съвет на управляващата коалиция

Депутатът Емил Димитров-Ревизоро ще бъде предложен за министър на околната среда и водите. Това са решили „Обединените патриоти“ (ОП) на Коалиционен съвет снощи.

Лидерите на ВМРО и НФСБ са се обединили около кандидатурата на Ревизоро и са отхвърлили другите спрягани варианти, научи „Флагман“.

Днес се очаква да се събере големият съвет на управляващата коалиция заедно с ГЕРБ. Там ОП ще предложат кандидатурата си на министър-председателя Бойко Борисов.

По процедура той следва да издигне номинацията пред Народното събрание, а то окончателно да я одобри или отхвърли.

Емил Димитров трябва да наследи на поста Нено Димов, който е арестуван и подаде оставка заради водната криза в Перник.

Ревизоро е бивш шеф на Митниците. Депутат е от квотата на ВМРО. През последните години той се изявява като свързан с магистратското лоби около бившия главен прокурор Сотир Цацаров.


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
17
Коментара
Флагман.БГ Леща яхния като едно време Леща яхния като едно време 24/03/2026, Вторник 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път 24/03/2026, Вторник 20:18 1
Тервел ИЛИЕВ Христо Стоичков скърби Христо Стоичков скърби 24/03/2026, Вторник 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Зидан прие историческо предложение Зидан прие историческо предложение 24/03/2026, Вторник 18:10 1
17
Коментара по темата
17.
помнещ
14.01.2020 23:13:59
0
1
Ревизоро станал язовиро.... Мога да си представя какво ще е състоянието на повереното му министерство в края на управлението му, след като за 6-те месеца начело на митниците през 2001 г. срина приходите в бюджета на неподозирано дори и от него ниско ниво.... И затова беше изгонен.... Винаги съм правил аналогия с вица за арменското знаме - метър плат - два метра уста :)
16.
Язовихоро
14.01.2020 16:31:55
0
5
По образование е хореограф на народни танци... Божке ле-е-е...!
15.
dj
14.01.2020 14:48:01
0
3
То се е видяло, че промяна няма да има. Няма експерти и неопетнени, само некадърници и бушони са назначават навсякъде, гъзоблици, боклуци и ибрикчии на бокотиквата, докато народа не вземе нещата в свой ръце. Събудете се хора, държавата загива
14.
Сакса
14.01.2020 13:55:21
0
7
Ревизоро освен всичко останало е и най мазния лобист на лукойл .
13.
###
14.01.2020 13:05:25
0
9
Браво на патриотите. Най после намериха най компетентният в областта на опазване на околната среда и водите ! СУПЕР СПЕЦИАЛИСТ !!!!! Не знам как ще се справи с боклука защото той е навсякъде - в парламента , в правителството , в прокуратурата , в здравеопазването. Да му е честита новата длъжност на пореден бушон !
12.
Дялан камък. Дали?
14.01.2020 12:48:05
0
9
Въпросният бивш шеф на митниците Ревизоро е бил на този пост от 13.08.2001г до 13.02.2002г и не му е бил подновен договора в изпитателния срок. За тези 6 месеца надали е навлязъл в материята и сигурно се е питал какъв го дири във въпросната институция. Не знам и защо го наричат ревизоро и дали знае как се прави ревизия и къде е правил такава. Първата му работа на поста е била да уволни 400 служители, които са осъдили ведомството, били са върнати на работа от съда и са им присъдени по 10 брутни заплати обезщетение. Та това е личността на новото назначение
11.
Dido1995
14.01.2020 12:20:18
7
1
Според мен най-добрия избор за министър на околната среда и водите е Ивелина Василева!
10.
.....
14.01.2020 11:19:57
0
13
Някой от тези гадове да е свързан с народното лоби има ли ве ? Вече сте милионери бе , лобирайте за народа , а не за цековци , домуси и прасета .
9.
дядо
14.01.2020 09:56:00
1
8
@7
Да,поне ще гледаме по теливизиите готина жена,а не свини и годзили!
8.
Бардак
14.01.2020 09:44:25
3
14
ОП пак се предлагат на Борисов
7.
Супер
14.01.2020 09:44:18
3
16
Що се чудите бе хора? По тази логика можеше и Николета Лозанова да предложат....или някоя друга като нея.
А все си мислим че сме ударили дъното.......баси.
6.
Дълбоката Държава
14.01.2020 09:43:06
2
18
Днес България се управлява от съсловия и от тук идва тази тънка феодална миризма, която моите студенти, например, чувстват много ясно. Защото в България няма значение колко се стараеш, с каква оценка ще завършиш висшето си образование. Важното е чий си, важен е родът, племето, съссловието, клана, кастата в която се раждаш. Точно същото положение беше във втората половина на 80-те години. Събитията от 1989 година бяха неуспешен опит да излезем от феодалната задръстеност на България през 80-те години. БКП се провали. А БСП като явление не е социализъм. То е нещо друго – ляв либерализъм. Така, както и ГЕРБ не е дясна партия. Така нашето ляво е дунапренено, а дясното е стиропорено. Затова и живеем в свят на овеществени сенки, на материализирани илюзии. 10 ноември беше опит да се излезе от новия феодализъм, в резултат на 10 ноември обаче се влезе още по-надълбоко в същия този нов феодализъм. А истинска национална буржоазия няма. Има „компрадорска буржоазия“, която забогатява, търгувайки с националната ни сигурност.
5.
дядо
14.01.2020 09:33:51
2
15
Не се чудете бе хора!Управляващата пасмина и опозицията също,са отбор от некадърници,без нито едно изключение!Когото и да сложат,все тая!
4.
крушкув
14.01.2020 09:06:52
6
8
Долу НАТО! Долу U$A! Колонизаторите вън.Да живee
Курнeлия.Рeвизоро вън.Прeдатeля вън.Така, че демократите , да Го духат!





























КурнДолу НАТО! Долу U$A! Колонизаторите вън! лия,рвизоро вън,прдатля вън!
3.
интересно
14.01.2020 08:47:00
1
13
Затова ще затъваме все повече и повече.За министри се слагата политици и то тези които са най.нахални и тепигьозлии, които са преминали през няколко партии, но да се домогнат до властта.Специалистите не се издигат за да не конкурират тъпите си началници.По този начин се пълнят партийните касички.Най. нахални се оказват коалиционните партньори и герберите .македовците начело с началника си търсят все доходоностни места.Преди раздаваха срещу заплащане паспорти за гражданско, сега хванаха екологията и напълниха страната ни със старите бараки на европа и най- вече с всички възможни отпадъци от света.Цивилизованите страни плащата огромни суми за да се отървават от мръсните отпадъци, а продажните ни политици ги прибират унас и прибират и комисионната.
2.
#1
14.01.2020 08:33:38
1
11
Както се казва : ,, Пътят към паритe е постлан с добри намерения " !Правила има, но е важно кой ги пише и кой ги прилага. И като са шепа най-тъпи и нагли пoмияpи... получаваш Бг.
1.
Гарантирано от ГЕРБ
14.01.2020 08:32:25
2
15
Тоя е като тома бикоф и Антон тодороф. Лумпин фо лумпени и най отгоре борисоф
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Super Talent Competition на Мария Табакова събира стотици млади таланти в Бургас Super Talent Competition на Мария Табакова събира стотици млади таланти в Бургас Конкурсът се провежда за осма поредна година и се утвърди като водеща платформа за изява на деца от цялата страна  Ф-Студио: Крум Зарков за честта да оглави листата на БСП в Бургаска област Ф-Студио: Крум Зарков за честта да оглави листата на БСП в Бургаска област Той си дава ясна сметка защо поема Столетница в този ключов и опасен за държавата момент БСП в Бургас пое тази вечер твърдо уверена в добрия резултат на 19 април БСП в Бургас пое тази вечер твърдо уверена в добрия резултат на 19 април Президентът Георги Първанов (2001-2012) убеден, че Зарков ще надмине него самия в политиката, активът благодари на инж. Петър Кънев за отдадеността му към бургаската организация през последното десетилетие  Тревога сред шофьорите и в КЕВР заради войната с Иран, токът и парното поскъпват Тревога сред шофьорите и в КЕВР заради войната с Иран, токът и парното поскъпват Председателят на КЕВР Пламен Младеновски е притеснен Шофьорите да карат с повишено внимание при 51-вия км на АМ „Хемус“  Шофьорите да карат с повишено внимание при 51-вия км на АМ „Хемус“  До 16:00 часа на 26 март в платното за Варна се възстановяват ограничителни системи, а трафикът преминава с ограничение до 70 км/ч Гърция издирва с ЕЗА Асен от Равадиново за кражба на "Моторола" и 400 евро преди 17 години Гърция издирва с ЕЗА Асен от Равадиново за кражба на "Моторола" и 400 евро преди 17 години През септември 2009 година 37-годишният мъж нападнал и ограбил гръцка гражданка, грози го затвор до 15 г. Прокурори от Бургас предупредиха ученици в Средец за дрогата и наказанията след 14 години Прокурори от Бургас предупредиха ученици в Средец за дрогата и наказанията след 14 години Над 70 гимназисти чуха как дилърите примамват деца, какви са рисковете от вейповете и какви присъди следват при престъпления с наркотици ЕК активира евро механизма за защита на вота в България преди изборите на 19 април ЕК активира евро механизма за защита на вота в България преди изборите на 19 април Системата за ранно предупреждение ще действа до 26 април Крум Зарков след обиколка в Бургаско: Залогът вече е България! Крум Зарков след обиколка в Бургаско: Залогът вече е България! Лидерът на БСП предупреди своите в Созопол за сериозен риск от нов цикъл избори и призова за реален дебат опонентите  НАП започва всеки ден да публикува средните цени на дизела и бензин А95 НАП започва всеки ден да публикува средните цени на дизела и бензин А95 Данните ще се изчисляват от фискалните бонове, а при цена от 1,60 евро за литър в три поредни дни част от гражданите ще имат право на месечна компенсация
Спечелихме войната, обяви Тръмп, но Техеран не спира ударите по Израел Спечелихме войната, обяви Тръмп, но Техеран не спира ударите по Израел Преговорите с американците са приключили завинаги, заяви пък външният министър на Иран Абас Арагчи Техеран с нов удар по бизнеса: Иска по $2 милиона на танкер Техеран с нов удар по бизнеса: Иска по $2 милиона на танкер Спират и доставките на втечнен природен газ Мадуро се чувства добре в затвора в Ню Йорк и тренира всеки ден Мадуро се чувства добре в затвора в Ню Йорк и тренира всеки ден Това заяви сина му, преди новото съдебно изслушване в САЩ  Разбиха печатница за фалшиви евро в Румъния след арестите в София Разбиха печатница за фалшиви евро в Румъния след арестите в София Властите удариха международна група за фалшифициране на пари, а при акцията са иззети над 1,2 млн. фалшиви евро Дете на 14-години е било принудено да износи близнаците на майка си и приятеля ѝ Дете на 14-години е било принудено да износи близнаците на майка си и приятеля ѝ И двамата са обвинени в сексуално насилие над дете Орбан: ЕС няма пари, но тегли милиарди за Украйна Орбан: ЕС няма пари, но тегли милиарди за Украйна Италия се справя фантастично, десницата е впечатляваща“, а италианският вицепремиер Матео Салвини е най-силният управляващ фактор на патриотите в Западна Европа. Но италианските патриоти са принудени да правят непрекъснати компромиси с Брюксел, каза той Държавата и бизнесът синхронизират действията си за успешен летен туристически сезон Държавата и бизнесът синхронизират действията си за успешен летен туристически сезон „Важно е да имаме ясна картина за записванията, да чуем препоръките на бизнеса и да реагираме навреме. България трябва да бъде позиционирана като сигурна и предвидима дестинация за предстоящия летен сезон“, заяви министърът на туризма Ирена Георгиева Автомобил с българска регистрация се вряза в кафене в Атина Автомобил с българска регистрация се вряза в кафене в Атина Един човек е леко пострадал, а шофьорът е отведен от полицията след инцидента на оживено кръстовище Тези зодии ще забравят за проблемите си Тези зодии ще забравят за проблемите си Промени обещават да обхваната всички сфери на живота им Убиха 20-годишен футболист, било грешка, смятат разследващи Убиха 20-годишен футболист, било грешка, смятат разследващи „Работим в широк периметър, за да проследим информация, която сочи в различни посоки. Повечето данни обаче говорят за мотив, при който планираната жертва е била някой друг“, заявява Йонас Лунд
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Ще реша за кого да гласувам, след като изгледам всички интервюта на Мон Дьо Виц на деня Виц на деня Разговарят две секретарки:
– Директорът ми повиши заплатата, защото кръстих сина си на него.
– А моят затова, че не кръстих сина ни с неговата фамилия!
Виц на деня Виц на деня Студент към красивата си колежка:
- Как успя да вземеш този труден изпит!?
- Ами... мога да ти кажа, но се съмнявам, че и при теб ще се получи по този начин.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Добрия любовник е като добрия прах за пране. Ухае приятно, прониква в дълбочина и не оставя следи от петна след себе си.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори